Marzena Kipiel-Sztuka, od lat wcielająca się w rolę Haliny z serialu „Świat według Kiepskich” wyznała, że nie zaszczepi się na COVID-19. Aktorka wyznała, że nie ma innego wyjścia.

Marzena Kipiel-Sztuka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym odnosi się do szczepień przeciw COVID-19. Odtwórczyni roli Haliny w „Świecie według Kiepskich” przyznaje, że została niejako zmuszona do odmówienia przyjęcia preparatu. W opinii aktorki, decyzja ta ma znaczący wpływ na jej życie.

Zdrowie nie pozwala mi robić dalekosiężnych planów. Od dłuższego czasu cierpię na chroniczne zapalenie oskrzeli, co skutkuje podwyższoną temperaturą. To efekt POChP, przewlekłej choroby płuc — powiedziała aktorka w wywiadzie dla „Twoje Imperium”.

— Tacy jak ja nie mogą zaszczepić się na COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć. Nie chcę narażać siebie i innych na zakażenie, więc siedzę w domu. Mówiąc szczerze mam tego serdecznie dosyć — dodała w rozmowie z pismem.

Ogarniam rzeczywistość najlepiej, jak potrafię. Za cztery lata dobiję do sześćdziesiątki, mam więc większy dystans i luz niż dwadzieścia pięć lat temu. Wprawdzie głupota, bezmyślność i nieuctwo, które opanowały nasz świat, nadal mnie bolą, ale już podchodzę do tego bez większych emocji. Najważniejsze, że żyję w zgodzie ze swoim sercem i sumieniem i mogę codziennie bez wstrętu spojrzeć w lustro — oświadczyła.

Przeczytaj również:  Zabójstwo 10-letniej dziewczynki w Inowrocławiu. Pojawiły się nowe informacje

Przeczytaj również: Trzaskowski chce wyrzucić niezależne media ze stołecznego lokalu: „Nie wiemy jak się ta sprawa rozwiąże”

Przeczytaj również: Niemieckie media: „Rządy Polski i Węgier wykrzywiają gęby mizdrząc się do…

źródło: Twoje Imperium/wMeritum

(Visited 2 897 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj