Grzegorz Braun słynący z ciętego i dosadnego przekazu, szczególnie wobec swoich politycznych oponentów, ustawił do pionu hałaśliwych dziennikarzy. Poseł Konfederacji podczas jednej z sejmowych konferencji prasowych stracił cierpliwość, przerwał wypowiedź kolegi, a następnie uciszył przeszkadzające mu osoby.

Spotkanie liderów ugrupowania z dziennikarzami dotyczyło wprowadzonych podwyżek dla polityków. Wydarzenie odbyło się w pobliżu tzw. stolika dziennikarskiego — jest to miejsce, w którym sejmowi reporterzy oczekują na wystąpienia posłów.

— Przepraszam bardzo! Panowie koledzy skoro już jak zwykle nie będziecie panowie mieli do nas żadnych pytań… — zaczął zirytowany Grzegorz Braun.

— Skoro panowie jak zwykle nie interesujecie się stanowiskiem Konfederacji, to proszę przynajmniej nie BUCZEĆ, proszę przynajmniej nie zagłuszać naszego stanowiska, uprzejmie dziękuję! — skwitował parlamentarzysta.

Grzegorz Braun należy do tego typu osób, które zawsze mówią, co myślą. Nie raz się o tym przekonaliśmy. Nie przebiera w słowach, co nierzadko kończy się dla niego kłopotami. Nie lubi również nosić maseczki, za co kilka razy został wyproszony z mównicy i wykluczony z dalszych obrad Sejmu.

Poseł Konfederacji niedawno próbował złożyć wniosek formalny, jednak gdy tylko pojawił się na mównicy, stało się jasne, że po raz kolejny nie założył maseczki. Wówczas musiała interweniować marszałek Witek, która zapytała posła, czy orientuje się, jakie jest zarządzenie w tej sprawie.

Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż: PiS niezmiennie na czele, KO z Tuskiem stoi w miejscu, dramatyczny wynik PSL

— Szanowna pani marszałek, działam na gruncie prawa obowiązującego w Rzeczypospolitej. Wzywam panią do poszanowania prawa — odpowiedział Braun. Wtedy marszałek Sejmu wyłączyła mikrofon na mównicy.

Zobacz również: Kryzys na granicy z Białorusią. Ostra i niespodziewana reakcja Tuska: „Taki ktoś nie rozumie…”

Zobacz również: Minister Błaszczak stracił cierpliwość: „Nie bądźcie pożytecznymi idiotami, opamiętajcie się!”

Zobacz również: Kryzys na granicy z Białorusią. Ostra i niespodziewana reakcja Tuska: „Taki ktoś nie rozumie…”

Zobacz również: Dobromir Sośnierz miażdży maseczkowy teatr w Sejmie: „Jesteście skansenem zabobonów” [WIDEO]

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 071 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here