Poseł Konfederacji Grzegorz Braun opublikował na Facebooku wpis, w którym nawoływał do sprzeciwu wobec działań partii rządzącej. Prawicowy polityk wypowiedział się na temat wolności i zaostrzenia koronarestrykcji, które czynią Polaków nieszczęśliwymi.

— Wolność być może nigdy nie miała tak niskiej ceny! — napisał na Facebooku Grzegorz Braun.

Parlamentarzysta odniósł się do słów ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który podczas ostatniej konferencji poinformował Polaków o III fali koronawirusa i jego afrykańskiej odmianie, która podobno jest już wśród nas.

— Trwa holocaust polskich przedsiębiorców i kompletna demolka codziennego życia Polaków. Rok 2020 przyniósł dziesiątki tysięcy zgonów więcej niespowodowanych przez COVID-19, tysiące osób zostało bez pracy i środków do życia, a życie społeczne, kulturowe i religijne legło w gruzach. W dziejach nie było takiej sytuacji, że sprawa Polska, losy narodu ważą się i potrzebny jest sprzeciw, ale ten sprzeciw nie musi wyrażać się buntem zbrojnym ani oporem beznadziejnym — napisał Braun na Facebooku.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał wizję na temat Morawieckiego. Powiedział, co czeka premiera [WIDEO]

— Nie trzeba ginąć na straconych posterunkach gdzieś w głuszy leśnej. Nie trzeba polec na barykadzie, w walce z przeważającymi siłami wroga. Nie trzeba nawet strajkować. Nie trzeba rzucać narzędzi, wyłączać maszyn. Trzeba wrócić do pracy! — dodał polityk Konfederacji.

Braun zauważył, że bunt rozpoczął się już wiele tygodni temu, a zdesperowani Polacy nie mają siły tak dłużej żyć. W obliczu trudnych okoliczności pozostało im dołączanie do akcji #otwieraMY czy akcji „Góralskie Veto”, której przewodzi Sebastian Pitoń.

Zobacz również: „Dziennikarz” ostro do funkcjonariusza: Jesteś k***a wyrzucony z policji. Nie nadajesz się do służby [WIDEO]

— Zwróćcie Państwo uwagę, że wolność być może, nigdy w naszej historii nie miała tak niskiej ceny! Nie trzeba płacić krwią, żeby wrócić do normalnego funkcjonowania. Szanowni Państwo, ten Wasz sprzeciw nie musi Was tak dużo kosztować, jak to było w poprzednich pokoleniach. Nie będzie dla nas wytłumaczenia i usprawiedliwienia, jeśli pozwolimy temu reżimowi na łajdactwa i zdradzieckie działania. Jeżeli my się nie sprzeciwimy, to nie będzie dla nas przed sądem historii i w opinii przyszłych pokoleń alibi. Nie będzie żadnego usprawiedliwienia — podsumował poseł.

Wolność być może nigdy nie miała tak niskiej ceny! W dziejach nie było takiej sytuacji, że sprawa Polska,…

Opublikowany przez Grzegorz Braun Sobota, 20 lutego 2021

Źródło: NCzas.com

(Visited 1 045 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj