propolski.pl: Sylwia Spurek chce zmian w Konstytucji

Sylwia Spurek nie ustaje w walce o lepszy świat. Jej „guru” został Bill Gates

Posłanka do PE Sylwia Spurek nie ustaje w walce o „lepszy świat”. Okazuje się, że ekoaktywistka powołuje się na wielki autorytet Billa Gates’a. Lewicowa polityk przypomniała, że miliarder bardzo troszczy się o klimat i wezwał do przejścia na w pełni syntetyczną wołowinę.

Posłanka ubolewa jednak nad polskimi elitami, których działania pozostawiają wiele do życzenia. — No z taką „elitą” to raczej nie stworzymy nowoczesnego państwa — alarmowała Spurek.

W czwartek Sylwia Spurek przedstawiła nową „Piątkę dla branży roślinnej”, która miałaby wspierać wprowadzenie zakazu reklamy mięsa, mleka oraz jaj, jak również likwidację funduszy promocji tych produktów.

Zobacz również: Grzegorz Braun o cenie wolności: Losy narodu ważą się i potrzebny jest sprzeciw

Polityk wnioskowała o wprowadzenie 5 proc. VAT na zamienniki mięsa, mleka oraz jaj.

Parlamentarzystom, którzy podzieliliby jej zdanie, Spurek zaproponowała „pełne wsparcie merytoryczne i legislacyjne w przygotowaniu projektów ustaw”.

— Zróbmy to dla klimatu, praw człowieka i oczywiście dla praw zwierząt! — pisała w mediach społecznościowych.

Ponadto lewicowa polityk powołała się na autorytet miliardera Billa Gates’a, chwaląc jego poczynania.

Zobacz również: „Dziennikarz” ostro do funkcjonariusza: Jesteś k***a wyrzucony z policji. Nie nadajesz się do służby [WIDEO]

Bill Gates — w trosce o klimat — wzywa do przechodzenia na w pełni syntetyczną wołowinę. A w Polsce były kandydat na Prezydenta oraz redaktor naczelny ważnego tygodnika bronią swojego prawa do schabowego… No z taką „elitą” to raczej nie stworzymy nowoczesnego państwa — przypomniała Spurek.

Źródło: niezalezna.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these