Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna często nagrywa swoje wizje, którymi dzieli się ze swoimi sympatykami na żywo. Tym razem opublikował nowe wideo, w którym opowiedział, co myśli o premierze Morawieckim.

Wystarczyła tylko jedna chwila, by jasnowidz wiedział, co jest grane. Spojrzał na zdjęcie Morawieckiego i skupił się nad nim.

Podkreślił, że ta metoda działa bardzo dobrze, ponieważ już wcześniej z niej korzystał, gdy trzeba było szukać osób zaginionych. Jakie przeczucia miał Jackowski, jeśli chodzi o premiera rządu?

Zobacz również: Wałęsa powiedział, co myśli o Hołowni. Wielu się mocno zdziwi

— Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję — powiedział na żywo Krzysztof Jackowski.

Zobacz również: Lichocka pozywa Budkę: „Działał jak kierownik grupy przestępczej”

Dodał, że postrzega premiera Morawieckiego jako osobę zorganizowaną i doskonale przygotowaną do obecnej sytuacji. Jakich dwóch mężczyzn miał jednak na myśli?

— Stoi przed nim dwóch mężczyzn. Sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi. Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony — dodał wizjoner.

źródło: o2.pl, youtube.com

(Visited 11 684 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj