Poseł Grzegorz Braun wystąpił na konferencji prasowej i nie szczędził mocnych słów o premierze Morawieckim. Parlamentarzysta stwierdził, że premier PiS dla pieniędzy z UE zrobi wszystko. W tym nawet sprzeda nasz kraj.

– Szczęść Boże i ratuj się kto może! Póki u władzy Zjednoczona ŁŻE prawica przy pełnej zresztą aprobacie co do tych kluczowych kwestii. Pełnej aprobacie ze strony totalnej opozycji. Póki ci ludzie rządzą, Zjednoczona Koalicja Covidowo-Wojenno-Fiskalna, bo niczego innego ci ludzie nie potrafią robić poza nakładaniem nowych podatków – powiedział poseł Grzegorz Braun.

– Nikt nie jest bezpieczny. Nie jest bezpieczne zdrowie, życie i majętność Polaków. Te, tak zwane, kamienie milowe, to chyba raczej kamienie nagrobne polskiej wolności, normalności naszego życia – dodał.

– No w jakiej mysiej dziurze, skoro triumfalnie przemaszerowała, przeleciała przez rządową Warszawę pani von der Leyen. Tutaj ogłosiła, jaka jest wola imperialna brukselska eurokołchozowa i nikt nie pisnął. Dzisiaj wszyscy mówią o tym, jak będziemy implementować i raczej starają się rozniecić jakieś reakcje radosne na to, że wreszcie kasa, której tak długo nie było, ma być. Otóż, szanowni państwo, nigdy dosyć przypominania, że to jest nasza kasa, że to są nasze pieniądze, że to my wpłacamy składki do Brukseli. To są kwoty niebanalne – wyjaśniał Grzegorz Braun.

Przeczytaj również:  Nowy sondaż. PiS traci, sześć ugrupowań w Sejmie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziennikarz zadał Idze Świątek kuriozalne pytanie. Tenisistka nie kryła zakłopotania: „To dość żenujące”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ozdoba nie miał litości dla posła PO: „Wie pan, co wyszło Tuskowi z UE?” [WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 470 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj