propolski.pl: Iga Świątek

Dziennikarz zadał Idze Świątek kuriozalne pytanie. Tenisistka nie kryła zakłopotania: „To dość żenujące”

Iga Świątek pokonała amerykańską tenisistkę Cori Gauff 6:1, 6:3 w finale wielkoszlemowego turnieju French Open. Jest to jej drugie zwycięstwo w karierze w paryskiej imprezie.

Polska tenisistka musiała odpowiedzieć na wiele różnych pytań od dziennikarzy. Był to 35. z rzędu zwycięski pojedynek 21-letniej raszynianki. Po wygraniu French Open 2022 Iga Świątek pojawiła się na konferencji prasowej, gdzie spotkała dziennikarzy. Jeden z przedstawicieli mediów zapytał ją o makijaż.

Wtedy polska zawodniczka wpadła w zakłopotanie i nie wiedziała do końca, co odpowiedzieć.

— Ok, dziękuję. Cóż, noszę czapkę i dlatego nie muszę martwić się o moje włosy. To najbardziej pozytywna rzecz. Nie noszę makijażu, bo nie czuję, że muszę i nie sądzę, żeby to coś zmieniło. Poza tym zniszczy się, gdy użyję ręcznika — oznajmiła Iga Świątek w rozmowie z portalem sport.pl.

Wtedy tenisistka próbowała obrócić sytuację w żart: „Cóż, nie mam tego w swoim notatniku przygotowanym przez zespół PR-owy, dlatego trudno mi odpowiedzieć”.

— Nie używam makijażu zbyt często. Szczerze mówiąc, nauczyłam się robić makijaż sześć miesięcy temu, więc to dość żenujące — podsumowała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke: Dwadzieścia parę milionów Polaków powinno mnie nosić na rękach [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ivan Komarenko uniewinniony. Chodzi o łamanie koronawirusowych obostrzeń

źródło: sport.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these