Jarosław Gowin od dłuższego czasu stawia swoje warunki politykom Prawa i Sprawiedliwości. Porozumienie mogło już odejść ze Zjednoczonej Prawicy, jednak ostatecznie udało się ugasić spór. Portal wPolityce informuje o nietypowych spotkaniach partyjnego lidera.

Jarosław Gowin w ciągu ostatnich kilkunastu dni kilkukrotnie kontaktował się z Donaldem Tuskiem. Doszło między innymi do spotkania w hotelu oraz rozmów telefonicznych.

Politycy mieli spotkać się w Hotelu Warszawa. Obiekt ten należy do Wiesława Likusa, krakowskiego potentata w branży nieruchomości. Prywatnie jest on dobrym znajomym Jarosława Gowina. Pierwsze wątpliwości budzi już fakt, że hotel powinien być zamknięty z powodu obowiązujących obostrzeń.

Czytaj także: Nieoczekiwane wsparcie dla Polski: „Wzywamy Niemcy do rezygnacji z projektu Nord Stream 2”

— Jarosław Gowin rozmawiał z Donaldem Tuskiem ostatni raz w 2013 roku, gdy był dymisjonowany ze stanowiska ministra sprawiedliwości — mówił wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek.

Czytaj także: Panika w TVN24. Najpierw obcięto pensje, teraz nadeszła fala zwolnień

Portal wPolityce uważa jednak, że wicerzecznik nie mówi prawdy, a kontakt Jarosława Gowina z Donaldem Tuskiem był w ostatnich dniach regularny.

Przeczytaj również:  Tusk sojusznikiem Rosji? Polacy podzieleni

Źródło: wPolityce

(Visited 872 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj