Mecenas Roman Giertych w niecodziennych słowach skomentował konferencję prasową z udziałem posła Marka Sowy. W tym celu złożył pewną propozycję prezydentowi stolicy.

Polityk PO zjawił się w sobotę w Lanckoronie (woj. małopolskie) i brał udział w konferencji, która była poświęcona tematyce miejscowych nieruchomości znajdujących się w posiadaniu Daniela Obajtka.

Zobacz również: A jednak stało się! Ruch Hołowni wyprzedził w sondażu Koalicję Obywatelską

Podczas spotkania wystąpiły jednak pewne problemy, ponieważ kilku mężczyzn próbowało zakłócić przemówienie Marka Sowy. Polityk na sam koniec został wyproszony z rynku przez wójta gminy Tadeusza Łopatę z PiS. Wójtowi nie spodobał się fakt, iż Marek Sowa nie poinformował władz lokalnych o tym, że zamierza w tym dniu występować.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski odczytał myśli Putina: „Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie”

— Był pan nieudolnym marszałkiem i jest pan nieudolnym posłem. Powinien pan się wstydzić, robi pan tylko intrygi. Pan powinien działać dla ludzi, a nie intrygi snuć — powiedział Łopata.

Całą sytuację skomentował w mediach społecznościowych Roman Giertych, który zwrócił się z ciekawą propozycją do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

— Panie Prezydencie Trzaskowski. Nie zechciałby Pan się pokwapić na Żoliborz? Skoro wójt jako gospodarz mógł wygnać posła Sowę z Lanckorony, to na co czeka Trzaskowski? — pytał prawnik.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 381 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj