Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, który często dzieli się swoimi przemyśleniami w kwestii polityki. Podczas transmisji na żywo przedstawia swoje wizje dotyczące przyszłości Polski oraz świata i odpowiada na pytania internautów.

Tym razem Jackowski zaniepokoił swoich fanów nową wizją dotyczącą rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. Jasnowidz z Człuchowa powiedział, że w końcu udało mu się poczuć, co myśli polityk.

Jasnowidz z Człuchowa postanowił odgadnąć, jakie zamiary ma Putin. Kilka tygodni temu próbował tego samego na premierze Morawieckim. Tym razem wizjoner przyznał, że było mu o wiele trudniej i musiał się bardzo wysilić, aby cokolwiek poczuć.

— Trudno się czyta Putina. Mocny gracz. Nie jest łatwy dla mnie. Polityka i myślenie przyszłościowe Putina to zachowanie kompletnej neutralności w stosunku do tego, co będzie się działo — zaczął Krzysztof Jackowski.

Zobacz również: Niemcy chcą usunąć słowo „rasa” z konstytucji. Czym je zastąpią?

Jasnowidz wyczytał z myśli prezydenta Rosji chęć zawarcia pojednania między Rosją a Ukrainą. Dodał, że rosyjski prezydent „będzie się trzymał z dala” od wszelkich konfliktów na zachodzie.

Zobacz również: Jakimowicz pozwał TVN. „Nie pozwolę na to, by ktoś szargał moje dobre imię”

— Mało tego. Mam wrażenie, że Putin przyszłościowo myśli o poprawie stosunków z Ukrainą i spowodowaniu, by Krym mógł się okazać miejscem geograficznie neutralnym. Nie będzie ani całkowicie rosyjski, ani ukraiński. Na pewno Putin idzie w kierunku pojednania z Ukrainą. Całkiem pokojowe nastawienie. To dziwne. Putin przypuszcza, że w Europie będą rewolucje, będzie się kotłowało. To drugi polityk, który widzi przegraną Europy. Europa będzie pierwszym przegranym tego, co się będzie dziać. Putin chce być od tego jak najdalej, nie bierze w tym udziału — kontynuował jasnowidz z Człuchowa.

źródło: radiozet.pl

(Visited 598 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski o przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego: "PiS zacznie pękać"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here