Już niedługo będziemy bacznie śledzić piłkarskie mistrzostwa świata 2022. 20 listopada piłkarze wielu drużyn w tym polskiej zmierzą się na boiskach w Katarze.

Krzysztof Jackowski, który często dzieli się z widzami swoimi przeczuciami odnośnie przyszłości w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, jak wypadnie polska reprezentacja na mundialu 2022 w Katarze.

Czy Polacy poradzą sobie w światowych rozgrywkach? Czy może jednak wrócą do domu bez medalu i z wielkim rozczarowaniem?

O szanse na zwycięstwo polskiej reprezentacji został zapytany Krzysztof Jackowski, który opowiedział o swojej najnowszej wizji.

– Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także. Zatrzymam się tylko na tej części poczucia, co teraz powiem. Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad – powiedział Krzysztof Jackowski.

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 będą miały miejsce w Katarze 2022 roku. Będzie to pierwszy turniej mistrzostw świata odbywający się na Bliskim Wschodzie, w dodatku jesienią.

Przeczytaj również:  Tyszka: Kaczyński bardziej nienawidzi Niemców, niż kocha Polskę

Będzie to także ostatni mundial, w którym zagrają 32 drużyny. W 2026 planuje się zwiększyć liczbę drużyn do 48 reprezentacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Mam prawie 80 lat…”. Korwin-Mikke zdradził, co trzyma go przy życiu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Daria Dugina, córka kremlowskiego propagandysty. Jej samochód wyleciał w powietrze

źródło: Super Express, pomponik.pl

(Visited 290 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj