W Gdańsku doszło do niecodziennej sytuacji, w której musieli interweniować policjanci. Mundurowi otrzymali informację, że w piekarni na Przymorzu klientów obsługuje ekspedientka, która jest najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, kobieta leżała za ladą a po zbadaniu jej alkomatem, okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu.

O szczegółach tej sprawy opowiedziała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Magdalena Ciska. Jak się okazuje stan sprzedawczyni pozostawiał wiele do życzenia.

– Do piekarni pojechali policjanci. Funkcjonariusze w sklepie z pieczywem zastali 51-letnią ekspedientkę, która leżała za ladą. Na miejscu pojawili się też ratownicy medyczni, którzy zbadali kobietę. Sprzedawczyni miała znaczne problemy z utrzymaniem równowagi, nie była w stanie mówić logicznie – relacjonowała oficer prasowa.

Ekspedientka, a zarazem mieszkanka Gdańska została przewieziona do izby wytrzeźwień. Badanie potwierdziło, że wykonywała swoje obowiązki, mając ponad 3 promile alkoholu. Za ten występek grozi jej areszt lub grzywna.

Zobacz również: Niemiecki europoseł o zmarłym szefie europarlamentu: „Wreszcie ta brudna świnia zniknęła”

Zobacz również: Zaskakujący incydent w Sejmie: „Zostawcie Sienkiewicza, bo się przewróci” [WIDEO]

Przeczytaj również:  Polskie rolnictwo w najgorszej kondycji od dekad. PiS nie reaguje na to, co się dzieje

źródło: tvn24.pl, eska.pl, PAP.pl

(Visited 89 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj