propolski.pl: Marcin Prokop

Marcin Prokop pokazał luksusowe auto i… zadrwił z Szymona Hołowni. Padło zaskakujące porównanie

Marcin Prokop pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym siedzi w luksusowym aucie. Swoje wspaniałe wrażenia opisał przy użyciu niecodziennego porównania. Prezenter TVN pokusił się o drobny żart z udziałem Szymona Hołowni.

Profil Prokopa na Instagramie pełen jest postów nawiązujących do motoryzacji. Prowadzący „Automaniaka” postanowił przetestować jedną z najnowszych zabawek, która pokazała się na rynku motoryzacyjnym.

Dziennikarz miał okazję wypróbować luksusowy model McLarena GT, który jest wart niespełna ćwierć miliona euro. Marcin Prokop, który opisał swoje wrażenia z testowania nowego auta, nie powstrzymał się od humorystycznych wstawek.

Ponad 2 m dziennikarz uderzył w swojego wieloletniego przyjaciela i byłego współprowadzącego „Mam Talent” Szymona Hołownię.

Sprzedaj samochód – czekamy w skupie aut: skupautzagotowke.net/skup-aut/bochnia/

— Zdjęcie motywacyjne z cyklu „nie ma rzeczy niemożliwych”. Skoro mnie udało się zmieścić do McLarena GT, to znaczy, że ty też możesz wszystko. Znakomite auto. Jeździ jak Hołownia po episkopacie. Gdybyście jednak chcieli spytać, czy było mi wygodnie, odpowiedziałbym kilkoma obrazkami, zamiast słów… — napisał Marcin Prokop, publikując serię wymownych fotek.

Niektórym internautom wyjątkowo przypadł do gustu humor Marcina Prokopa.

— Hołownia po episkopacie… Dzięki udławiłabym się — czytamy.

— Poziom testów motoryzacyjnych, jakiego ten świat potrzebuje. Doskonałe Marcin! — dodał inny użytkownik.

Zobacz również: Budka zaliczył wpadkę w programie na żywo. „Borys, to jak to w końcu jest?” – zapytał go Kukiz [WIDEO]

Zobacz również: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan atakują Kukiza i Czarnka: „Mam nadzieję, że ktoś zatrzyma tę karuzelę szaleństwa” [WIDEO]

źródło: onet.pl, wp.gwiazdy

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these