propolski.pl: Ostre słowa Kukiza po manifestacji na Placu Zamkowym

[FOTO] Wulgarne i obraźliwe billboardy z wizerunkiem Pawła Kukiza. „My tylko wynajęliśmy powierzchnię, tablice wieszała firma…

Nie ustają publiczne prześladowania posła Pawła Kukiza, który swoim poparciem w sejmie ustawy „Lex TVN” zaskarbił sobie nienawiść środowisk opozycyjnych. Te dokonują coraz śmielszego linczu na polityku, wykorzystując w swojej kampanii hejtu nawet billboardy.

W dwóch miejscowościach zawisły billboardy z wizerunkiem Pawła Kukiza, sugerujące wylgarne określenie jego osoby. Chodzi o kamienicę przy ul. Bernardyńskiej w Tarnowie, a także w podtarnowskiej Brzozówce. Powieszone plakaty z wizerunkiem Pawła Kukiza zostały okraszone napisem w języku angielskim: „Who are you” (tłum. kim jesteś).

Według informacji „Polska The Times”, słowo „are” posiada na tyle niewielką czcionkę, że pozostaje niewidoczne z daleko. Doprowadza to do widoczności wyłącznie wyrazów „Who” i „you”, których jednoczesna wymowa przywodzi na myśl popularny polski wulgaryzm.

Na billboardach widnieje podpis „Polska Myśląca”, a same plakaty zostały powieszone na tablicach reklamowych należących do firmy Redruk z Tarnowa. Jej właściciel, Piotr Górnikiewicz, który od kilku miesięcy jest działaczem Polski 2050 Szymona Hołowni, poinformował „Gazetę Krakowską”, że to przedsięwzięcie prywatnej osoby.

— My tylko wynajęliśmy powierzchnię, tablice wieszała już firma zewnętrzna — przekonuje Górnikiewicz.

Przedsiębiorca zapewnia, że nigdy nie wyraziłby zgody na udostępnienie powierzchni reklamowej pod materiały godzące w prawo bądź etykę. Okazuje się jednak, że w opinii Górnikiewicza, wulgarne billboardy… Nie przekraczają granic dobrego smaku.

Kaczmarczyk: To publiczny lincz

Poseł Norbert Kaczmarczyk, polityk Solidarnej Polski (niegdyś działacz ruchu K’15, powiedział w rozmowie z „Polska The Times”, że powieszone w Małopolsce billboardy naruszają dobra osobiste posła na Sejm.

— To publiczny lincz na pośle na Sejm RP — ocenił Kaczmarczyk.

Przeczytaj również: Joe Biden zmiażdżony w ostatnich sondażach. Tak źle nie było od dawna

Przeczytaj również: Generał Roman Polko bezlitosny dla Frasyniuka. Padły bardzo mocne słowa

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these