propolski.pl: Tusk skomentował teorie Edyty Górniak

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać: „Zależy od poziomu Twojej świadomości”

Edyta Górniak od dawna dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami w kwestii życia i rozwoju duchowego człowieka. W najbliższych dniach artystka pojawi się na XIX Zlocie Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu 2022”.

Edyta Górniak w czasie pandemii koronawirusa prezentowała odbiorcom wiele kontrowersyjnych poglądów. Negowała przy tym potrzebę szczepień oraz noszenia maseczek ochronnych. Niedawno wyznała, że będzie jedną z uczestniczek podczas XIX Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu 2022” w dniach 23-26 czerwca.

Jej organizatorami są Telewizja NTV oraz Fundacja Alterpedia. Wśród gości znajdą się również Jerzy Zięba, a także Mirosław Matyja.

Górniak wydaje się szczęśliwa z racji udziału w tym wydarzeniu.

– Jestem szczęśliwa, że mogę obserwować i wspierać rozumienie przemian Naszego Świata i Naszej przestrzeni Duszy z nim połączonej. Już nie tylko Muzyką, ale także doświadczeniem i intencją wzniesienia, czyli uzdrowienia, dla wszystkich aspektów Naszego życia – napisała gwiazda.

W jednym z komentarzy pojawiła się sugestia, że na grafice promującej wydarzenie Ziemia powinna być płaska. Tu Edyta Górniak zaskoczyła, ponieważ odpisała: – Zależy od poziomu Twojej świadomości. To się ukaże Twoim oczom, na co Twoja percepcja jest gotowa – czytamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sojusz PiS z Konfederacją? Kaczyński zareagował. Padły słowa o Rosji

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łukaszenka straszy: Oni nie chcą Polaków. Zetną głowy każdemu

źródło: Instagram

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these