propolski.pl: Ojciec Rydzyk

Nowy kierunek na uczelni Rydzyka. Możecie być zaskoczeni

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu została założona przez o. Rydzyka w 2001 roku. Na początku uczelnia oferowała kształcenie na kierunkach dziennikarstwo i komunikacja społeczna, a także politologia i informatyka. Niedługo potem doszło do tego pielęgniarstwo.

Ojciec Rydzyk stara się skusić tegorocznych maturzystów do nauki w założonej przez siebie Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Teraz okazuje się, że pojawi się kolejny kierunek. Możecie być zaskoczeni.

Mianowicie chodzi o prawo. Na stronie uczelni można przeczytać, że władze szkoły już złożyły wniosek do ministerstwa edukacji o pozwolenie na utworzenie jednolitych magisterskich studiów prawniczych.

— Wierzymy, że rzetelne przygotowanie studenta uwzględniające w swoich działaniach troskę o przekazanie koniecznej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych potrzebnych do sprawnego i odpowiedzialnego wykonywania zawodu prawnika przyczyni się do trwałego budowania przewagi konkurencyjnej absolwentów, poprzez wysoką jakość ich pracy uwzględniającej etykę i zasady katolickiej nauki społecznej — napisano na stronie AKSiM.

Na pierwszym roku przewiduje się 50 miejsc dla nowych osób. Nie wiadomo, jaki będzie koszt studiów, zapewne jednak będzie to duży wydatek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łukaszenka straszy: Oni nie chcą Polaków. Zetną głowy każdemu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Posłanka opozycji kupiła bób w warzywniaku. Nie mogła uwierzyć, ile kosztował: „Drożyzna PiS”

źródło: o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these