propolski.pl: Beata Tadla trafiła do szpitala

Dziennikarka Beata Tadla trafiła do szpitala. Przyjechała po nią karetka

Media obiegły niepokojące doniesienia na temat Beaty Tadli. Jak informuje portal goniec.pl, dziennikarka brała niedawno udział w nagraniach realizowanych pod Warszawą. To właśnie po nich poczuła się gorzej i konieczne było wezwanie karetki. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przebywa do tej pory.

46-letnia gwiazda doświadczyła nagłego pogorszenia stanu zdrowia, a przyczyną, jak się nieoficjalnie mówi była prawdopodobnie zapaść.

Jak wynika z ustaleń portalu goniec.pl, dziennikarka czuje się już lepiej i przechodzi dalsze badania.

W przeszłości gwiazda sama wspominała o swoich problemach zdrowotnych i dzieliła się szczerymi wyznaniami w mediach społecznościowych.

— Wiem, co to sepsa. Przeszłam. Przeżyłam. Postępuje szybko, podstępnie. Gorączka była straszna! Drgawki nie do okiełznania! Majaczyłam… Płuca przestawały działać, inne organy też. Ale udało się! Półtora miesiąca w szpitalu, izolatka, ksiądz z ostatnim namaszczeniem (czy tam namaszczeniem chorych, nie ja wzywałam). Lekarze mogą uratować kobietę. Ale nigdy nie mogą się bać! Nigdy! — pisała.

W mediach społecznościowych m.in. na Twitterze internauci nie potrafią oprzeć się wrażeniu, że do pogorszenia stanu zdrowia dziennikarki przyczyniło się coś bardzo konkretnego. Opinia publiczna coraz częściej martwi się o stan swojego zdrowia, trudno bowiem jest się dostać obecnie do lekarza specjalisty, czy szpitala.

Zobacz również: Ewa Kopacz ponownie wiceszefową PE: „Jest pierwszą Polką pełniącą tak ważną funkcję”

Zobacz również: Ziobro: prokuratura wystąpiła z wnioskiem do sądu o aresztowanie Romana Giertycha

źródło: Twitter.com, o2.pl, pudelek.pl, goniec.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these