propolski.pl: Dziambor: „Grubi też mają swoje prawa! Żądamy uwolnienia branży fitness!” [WIDEO]

Dziambor: „Grubi też mają swoje prawa! Żądamy uwolnienia branży fitness!” [WIDEO]

Podczas ostatniej konferencji prasowej polityk Konfederacji Artur Dziambor wystosował apel do rządu, by zezwolił na otwarcie siłowni i klubów fitness. Parlamentarzysta podkreślił, że Polacy w okresie lockdownu nie mogą zadbać o swoje zdrowie, a cała sytuacja epidemiczna dyskryminuje nie tylko sportowców, ale również osoby z nadwagą.

Nie jest tajemnicą, że politycy Konfederacji nie akceptują wprowadzonych obostrzeń i lockdownu, sprzeciwiając się narracji rządu. Artur Dziambor krytykował niedawno władze za błędne decyzje względem szkolnictwa. Według parlamentarzysty obecny stan rzeczy i perspektywa tak długiego nauczania zdalnego negatywnie odbije się na rozwoju młodzieży.

Poseł Konfederacji zauważył, że na sile przybiera również inny problem. Mianowicie chodzi o masowe kontrole policji i służb w siłowniach oraz klubach fitness — które są na skraju upadku.

Zobacz również: Polska 2050 Szymona Hołowni zyska kolejnego posła? „Rozmawialiśmy i jestem pod wrażeniem”

Artur Dziambor nie ukrywa, że domaga się otwarcia branży fitness, która jest niezwykle ważna dla wielu Polaków chcących zadbać o swoje zdrowie.

Dodał, że z obiektów sportowych w przeważającej mierze nie korzystali jedynie zawodowi sportowcy, a amatorzy chcący poprawić kondycję. Na koniec zdradził, że sam zmaga się z nadwagą, a lockdownowe obostrzenia przeszkadzają mu w uprawianiu sportu.

Zobacz również: Premier Morawiecki o odmrażaniu gospodarki. Podał możliwy termin [WIDEO]

— Grubi też mają swoje prawa! Grubych jest więcej niż profesjonalnych sportowców, z siłowni korzystamy(liśmy) zdecydowanie bardziej licznie, a nasze zdrowie jest przez Covid najbardziej narażone. Żądamy natychmiastowego uwolnienia spod lockdownu branży fitness! — napisał Dziambor na Twitterze.

Źródło: wMeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these