Partia Szymona Hołowni Polska 2050 ku zdziwieniu wielu stale rośnie w siłę. Czy szykuje się kolejne przejście z Koalicji Obywatelskiej do ugrupowania byłego prezentera TVN?

Szeregi Polska 2050 już wkrótce może zasilić kolejny poseł opozycji. Według doniesień medialnych tajemniczy polityk przeprowadził wiele rozmów z Szymonem Hołownią i „jeśli nie dojdzie do jakiegoś kataklizmu”, to wkrótce dołączy do partii.

Do tej pory do partii Hołowni dołączyli Hanna Gill-Piątek, Joanna mucha, Paulina Henning-Kloska oraz poseł Tomasz Zimoch. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec, a zainteresowanie inicjatywą byłego kandydata na prezydenta stale rośnie.

Hołowni udało się również zachęcić do siebie senatora Jacka Burego. Polityk jest przekonany, że jeszcze w tej kadencji powstanie w Sejmie koło parlamentarne.

Zobacz również: Prof. Horban wyznaje: Maj jest długi. Jeszcze nie wiemy, co będziemy doradzali

Do opuszczenia Koalicji Obywatelskiej szykuje się kolejny parlamentarzysta. To Mirosław Suchoń, który poważnie zastanawia się nad tym krokiem. Polityk potwierdza, że do spotkania i rozmów z Szymonem Hołownią już doszło.

— Mogę potwierdzić, że spotkałem się z Szymonem Hołownią. Rozmawialiśmy i jestem pod dużym wrażeniem — wyjawił polityk KO, dodając, że to jeszcze za wcześnie na stwierdzenie, że jego przejście do Polski 2050 jest pewne.

Zobacz również: Ruda z KOD ostro o prezydencie stolicy: Sorry, ale nie wierzę Trzaskowskiemu

— W otoczeniu Szymona Hołowni słychać, że sprawa jest już właściwie sfinalizowana i lada dzień nastąpi prezentacja nowego członka — donosi „Wprost”.

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 460 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj