propolski.pl: Durczok tłumaczy zachowanie Kozidrak: "Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy"

Durczok tłumaczy zachowanie Kozidrak: „Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy”

W swoim najnowszym wpisie na Facebooku Kamil Durczok opublikował rozważania na temat Beaty Kozidrak. Popularna wokalistka została zatrzyma za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Były dziennikarz TVN w przeszłości doświadczył podobnej sytuacji.

Kamil Durczok pod koniec marca otrzymał wyrok za wywołanie kolizji drogowej na autostradzie w 2019 r., kiedy prowadził po pijanemu. Otrzymał wówczas rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Były dziennikarz w swojej wypowiedzi próbował usprawiedliwić zachowanie Beaty Kozidrak, która niedawno została zatrzymana przez policję w Warszawie. Artystka prowadziła pod wpływem alkoholu i zszokowała swoich fanów brakiem odpowiedzialności.

— Nazywam się Kamil Durczok. Jestem alkoholikiem. Aktualnie niepijącym. Rozumiem, co przeżywa teraz Beata Kozidrak. Zanim jakiś narodowy kaznodzieja zechce stwierdzić, że oto pijak broni pijaka albo gwiazda gwiazdę, powiem jasno: nie da się usprawiedliwiać tego, co zrobiliśmy. Głupota, zagrożenie? Chwila zapomnienia? To, co zrobiliśmy to rzecz straszna. Każdy z Was mógł być naszą ofiarą — czytamy na Facebooku dziennikarza.

— Pierwszy powód jest taki, że już niczego nie muszę, a wszystko mogę. Mam 53 lata, złamaną karierę i bankructwo życiowe na karku. Stać mnie na to, żeby mówić i pisać prawdy niepopularne. Żeby mieć w dupie opinię kilku milionów baranów z którymi, oprócz dowodu osobistego z nadrukiem PL nic mnie nie łączy. Ale druga przyczyna jest ważniejsza. Piszę, bo choć nie da się usprawiedliwić i wytłumaczyć tego, co zrobiliśmy, ponosimy niezasłużone, dodatkowe kary — pisał Durczok, podkreślając, ile dobrego zawdzięczamy Kozidrak.

— Beata Kozidrak dostarczała nam wielu wzruszeń i emocji. Ja próbowałem dostarczać informacji, by ludzie lepiej rozumieli świat. Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy — podsumował Durczok.

Zobacz również: Prezydent Czech Milosz Zeman trafił do szpitala. Nieznane przyczyny hospitalizacji

Zobacz również: Film o najsłynniejszej aktywistce świata. „Jestem Greta” już niedługo w kinach! [WIDEO]

Napisałem tekst. Pewnie wywoła burzę, mam bowiem w dupie to, co pomyślą zakłamani Marianowie z Mielca i Danuśki ze…

Opublikowany przez Kamila Durczoka Wtorek, 14 września 2021

Źródło: facebook.com, tvp.info, wp.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these