Robert Lewandowski rozmawiał z gazetą „Sport Bild” i zdradził szczegóły swoich planów na przyszłość. Jak się okazuje, kapitan polskiej drużyny jest pozytywnie nastawiony, jeśli chodzi o dalszą grę.

— Fizycznie jestem w dobrej formie i mam też odpowiednią mentalność. Mogę grać jeszcze cztery sezony. A potem zobaczę — powiedział Robert Lewandowski, który zaliczył wyjątkowo udany początek, jeżeli chodzi o sezon w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Polski zawodnik zdobył dwa trafienia w meczu z FC Barceloną, co niezwykle uradowało kibiców.

W rozmowie z gazetą wyjawił, że na takim poziomie będzie grać co najmniej do 2025 roku.

— Mogę grać jeszcze wiele lat, jestem pewien, że jeszcze przez co najmniej cztery lata. A potem zobaczę, może uda mi się jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę — mówił Lewandowski, który ma obecnie 33 lata.

Jego wiek biologiczny jest jednak zdecydowanie niższy, co w dalszym ciągu umożliwia mu prężny rozwój kariery zawodowej.

— Tego lata miałem najlepsze wyniki w mojej karierze. Jeśli rok temu miałem 27 lat, to teraz mam albo 25, albo 26. Moje statystyki są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. I nie chodzi tylko o kondycję. Po czterech tygodniach przerwy miałem lepszą bazę przed przygotowaniami niż kiedykolwiek wcześniej. 33 lata to jest tylko liczba i nie pokazuje, ile naprawdę mam lat — tłumaczył sportowiec.

Zobacz również: Film o najsłynniejszej aktywistce świata. „Jestem Greta” już niedługo w kinach! [WIDEO]

Zobacz również: Durczok tłumaczy zachowanie Kozidrak: „Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy”

Źródło: sport.pl, wMeritum.pl

(Visited 346 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj