W Lublinie przy ul. Nadbystrzyckiej rozegrał się prawdziwy dramat. Znaleziono bowiem trójkę dzieci, które zostały prawdopodobnie uduszone przez własną matkę. Na miejscu aktualnie pracują prokuratorzy i policjanci.

Dzieci znalazła babcia, która przyszła do mieszkania w odwiedziny. Niestety maluchy nie dawały już oznak życia. Kobieta błyskawicznie powiadomiła służby ratunkowe, jednak pomimo ogromnych wysiłków nie udało się uratować dzieci.

Na miejsce przybyła straż pożarna, policja i zespoły ratownictwa medycznego. Jak ustalono, śmierć poniosły dwie dziewczynki w wieku 8 miesięcy i 2 lat, a także 4-letni chłopiec. Oględziny zwłok wykazały, że dzieci zmarły najprawdopodobniej w wyniku uduszenia. Obecnie prokuratorzy i służby zabezpieczają ślady i starają się ustalić szczegóły tego straszenia zdarzenia.

Podejrzewa się, że za tym morderstwem stoi 26-letnia matka dzieci, która została już zatrzymana. Wiadomo jedynie, że jest narkomanką, a ojciec dzieci przebywa w zakładzie karnym. Śledczy nie chcą udzielać mediom żadnym szczegółowych informacji, dopóki wątpliwości nie zostaną wyjaśnione.

— Cały czas prowadzona jest interwencja przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator — przekazał kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komedy Miejskiej Policji w Lublinie.

Przeczytaj również:  Rozenek na fotelu obrotowym w "Dzień dobry TVN". Internauci nie wytrzymali [WIDEO]

Zobacz również: Trzaskowski chce pokazać „skutki rządowych planów”. Zapowiada gorące protesty

Zobacz również: Grzegorz Braun kolejny raz wykluczony z obrad Sejmu: „Permanentnie nie przestrzega zarządzenia” [WIDEO]

źródło: lublin112, wiadomości.onet.pl

(Visited 261 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj