Coraz więcej polityków i przywódców państw budzi się z letargu i sprzeciwia postępującemu koronaszaleństwu. Świadomość wzrasta w wielu krajach europejskich, gdzie nie brakuje głośnych demonstracji i protestów wyrażających sprzeciw wobec obecnego stanu rzeczy.

Swoją odważną wypowiedź wygłosił prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, który bez ogródek zanegował przymus szprycowania, czy ograniczania naszej wolności za sprawą obostrzeń.

Polityk wspomniał także o lekach, przepustkach sanitarnych i segregacji związanej z faktem, czy ktoś przyjął dany preparat, czy też nie. Apelował przede wszystkim o rozsądek, abyśmy ślepo nie ufali temu, co widzimy i słyszymy w mediach.

Nasz rząd jest przeciwny paszportom covidowym i wszystkim innym przymusom z tym związanym. Od samego początku pandemii wspieraliśmy niezależność lekarzy, którzy poszukiwali leku, który byłby skuteczny w początkowej fazie choroby. Wszystko był zgodne z zaleceniami Federalnej Rady Medycznej Brazylii. Sam otrzymałem taki lek — powiedział prezydent Brazylii Jair Bolsonaro.

Szanujmy relacje między lekarze a pacjentem, w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju leczenia, nawet jeśli dany lek został użyty w sposób inny, niż rekomendowany. Nie rozumiemy, dlaczego tak wiele krajów, wraz z większością mediów, było przeciwne wynalezieniu leku. Historia znajdzie sposób, żeby sprawiedliwości stała się zadość — dodał prezydent.

7 września podczas ostatniego Dnia Niepodległości miliony Brazylijczyków, w sposób patriotyczny i pokojowy, wyszło na ulice, by protestować na największej manifestacji, w naszej historii. Chcieli pokazać, że nie zamierzamy oddać naszej demokracji, wolności obywatelskich oraz wyrazić wsparcie dla naszego rządu — podkreślił polityk.

Zobacz również: Trzaskowski chce pokazać „skutki rządowych planów”. Zapowiada gorące protesty

Zobacz również: Tusk atakuje Kukiza: „Z niego taki parlamentarzysta jak z Kaczyńskiego rock’and’rollowiec” [WIDEO]

Prezydent Brazylii na forum ONZ sprzeciwia się paszportom covidowym i segregacji sanitarnej!

To trzeba zobaczyć. Po prezydencie Chorwacji, teraz prezydent Brazylii na forum ONZ stanowczo SPRZECIWIA SIĘ paszportom covidowym i segregacji sanitarnej! Koniecznie podajcie dalej, główne media nie chcą tego pokazywać! „Nasz rząd jest przeciwny paszportom covidowym i wszystkim innym przymusom z tym związanych. Od samego początku pandemii wspieraliśmy niezależność lekarzy, którzy poszukiwali leku, który byłby skuteczny w początkowej fazie choroby. Nie rozumiemy, dlaczego tak wiele krajów, wraz z większością mediów, były przeciwne wynalezieniu leku. Historia znajdzie sposób, aby sprawiedliwości stało się zadość. 7 września, podczas ostatniego Dnia Niepodległości, miliony Brazylijczyków, w sposób patriotyczny i pokojowy, wyszło na ulice, by protestować na największej manifestacji, w naszej historii. Chcieli pokazać, że nie zamierzamy oddać naszej demokracji, wolności obywatelskich oraz wyrazić wsparcie dla naszego rządu.”

Opublikowany przez Konfederacja Piątek, 24 września 2021

źródło: Facebook.com

(Visited 431 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj