Dorota Wellman w ostrym tonie podsumowała zachowanie celebrytów z pierwszych stron gazet. Dziennikarka ogłosiła, że już niedługo wystartuje z autorskim programem „Inspirujące kobiety”. Wellman nie ukrywała, że nie zamierza zapraszać celebrytów z pierwszych stron gazet, ponieważ nie ma o nich dobrego zdania.

Już za kilka dni Wellman zadebiutuje na antenie TVN Style w swoim nowym programie. Przedstawi w nim historie kobiet, które miały odwagę zmieniać świat wokół siebie.

Zobacz również: Wałęsa z dramatycznym apelem do Polaków: „Pokolenia nam tego nie wybaczą” [WIDEO]

Prowadząca „Dzień dobry TVN” nie ma zamiaru zapraszać celebrytek, które w jej ocenie nie mają nic pozytywnego do zaoferowania.

Jako przykład podała osobę Magdaleny Król — najmłodszej profesor weterynarii w Polsce i specjalistki onkologii eksperymentalnej, która różni się od tego powierzchownego obrazu prezentowanego przez współczesne „gwiazdy”. Wellman wypowiedziała się o celebrytkach w niepochlebnych słowach.

Zobacz również: Izabela Leszczyna z PO chce odrzucenia KPO przez KE i wspomina o „bandyckim państwie PiS-u”

— Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego, chyba że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem. My natomiast szukaliśmy normalnych, zwykłych kobiet, ale tak naprawdę one są niezwykłe — powiedziała Dorota Wellman.

Prezenterka wyjaśniła, że w swojej pracy skoncentruje się na przybliżeniu historii kobiet, które wnoszą coś do życia innych i robią mnóstwo inspirujących rzeczy.

Źródło: plotek.pl

(Visited 659 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj