Joanna Scheuring-Wielgus podzieliła się ze swoimi wyborcami relacją z porannej podróży pociągiem na trasie Toruń-Warszawa. Posłanka Lewicy nie kryła zdumienia, że w wagonie nie ma praktycznie współpasażerów.

— Tak przeglądam sobie prasę… — rozpoczyna swój wywód Joanna Scheuring-Wielgus. — Zawsze robię taką prasówkę. Rano nie miałam za bardzo czasu, ponieważ musiałam się spieszyć na pociąg — tłumaczy posłanka.

I jestem w nim sama. To jest niewiarygodne, nie? Pociąg ma cztery wagony i ja jestem w wagonie zupełnie sama. Miejsc jest tutaj sto i jedno jest zajęte przeze mnie — wskazuje fanom polityk Lewicy.

— Nie wiem jak jest w innych wagonach, ale prawdopodobnie jest tak samo, ponieważ ze mną w Toruniu do pociągu wchodziły chyba tylko dwie osoby — opowiada dalej.

Użytkownicy mediów społecznościowych drwią z posłanki i zarzucają jej opowiadanie mało angażującej historii. Niektórzy internauci ironicznie dopytują, czy „trzymająca w napięciu” relacja odnalazła jakikolwiek finał.

— Agata Christie ‚Pociąg’. Niesamowita i trzymająca w napięciu historia. Ponury poranek. Na dworcu w Toruniu,do pociągu wsiadają 3 osoby. Po pewnym czasie,pociąg pustoszeje. Co stało się z resztą pasażerów? W jaki sposób Joanna jako jedyna dojeżdża do stacji końcowej? STAY TUNED! — napisała jedna z internautek.

Przeczytaj również: Tłum Żydów łamał obostrzenia na lotnisku Chopina. A Polacy nie mogą zjeść hot-doga na ulicy

Przeczytaj również: Hołownia blisko PiS jak nigdy, fatalny wynik KO. Najnowszy sondaż zaskakuje jak mało który

Źródło: Twitter

(Visited 10 701 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sędzia Anna Maria Wesołowska o wulgaryzmach podczas strajków: „Język ma prawo wymknąć się spod kontroli”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here