Kwota 10 tysięcy złotych nagrody zostanie wręczona osobie, która pomoże uchwycić sprawcę podpalenia punktu szczepień i budynku sanepidu w Zamościu.

W nocy z niedzieli na poniedziałek podpalono mobilny punkt szczepień oraz budynek siedziby sanepidu w Zamościu. Minister Adam Niedzielski, który natychmiast po pierwszych doniesieniach medialnych zjawił się na miejscu, wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże złapać sprawcę.

 Myślę, że można to podsumować jednym stwierdzeniem: doszło do aktu terroru, aktu terroru, który jest skierowany nie tylko wobec tych osób, które pracują w powiatowej inspekcji sanitarnej, ale to jest akt terroru wobec państwa  stwierdził podczas konferencji prasowej szef resortu zdrowia

 Dzisiaj podjąłem decyzję, żeby osobie, która pomoże złapać sprawcę tego zdarzenia wypłacić specjalną nagrodę (…) będzie to nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych, za wskazanie sprawcy dodał Niedzielski.

Oczywiście we współpracy z policją taką nagrodę przyznam i chciałem zachęcić wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje dotyczące wczorajszych, czy dzisiejszych w zasadzie incydentów o przekazywanie informacji do policji  podsumował polityk.

Według relacji lokalnych mediów, do podpalenia państwowej stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz punktu szczepień na rynku w Zamościu doszło około godziny 1 w nocy.

Spłonął komputer, szafki, wszystko (…) Ściany są wewnątrz okopcone. Na pewno nie będzie w najbliższym czasie możliwości wykonywania szczepień w tym miejscu relacjonowała w rozmowie z serwisem zamość.naszemiasto.pl kobieta, która dzisiaj rano przyglądała się sytuacji w punkcie szczepień.

Z informacji serwisu wynika, że w punkcie można się przyjąć szczepienie jednodawkowym preparatem firmy „Johnson & Johnson”. 

Przeczytaj również: Uderzą obostrzeniami w niepokorne regiony? Niedzielski szantażuje po „akcie terroru”

Przeczytaj również: W końcu to przyznali! Rządowa agencja zaszokowała NIEPUBLIKOWANYMI dotąd danymi: Zaszczepieni mogą zakażać…

źródło: Tysol

(Visited 1 218 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj