Doda w rozmowie z portalem Pomponik.pl poinformowała, że zawiesza granie koncertów, ponieważ nie chce dzielić swoich fanów. Wokalistka tego lata odpuszcza sobie występy, by nie faworyzować zaszczepionych.

W te wakacje możliwe będzie organizowanie występów i koncertów na otwartym powietrzu i z limitami. Jak się można było spodziewać, oznacza to, że zaszczepieni będą traktowani na specjalnych warunkach. Doda nie zamierzając wspierać „segregacji sanitarnej”, zrezygnowała z grania w te wakacje.

Zobacz również: Merkel oburzona, że większość państw nie chciała zaprosić Putina: “Życzyłabym sobie odważniejszych kroków”

— Nie chciałabym dzielić moich fanów i grać koncerty tylko dla zaszczepionych. Więc dopóki ta sytuacja się nie rozwiąże, nie wrócę do koncertowania. Poza tym moje występy to zawsze ogromne show, na którego przygotowanie potrzebuję dwóch miesięcy, więc na pewno w te wakacje koncertować nie będę — zaznaczyła piosenkarka.

Nie oznacza to, że artystka całkowicie wycofała się ze swojej działalności. Oznajmiła, że wróciła do twórczości i jest osobą bardzo spełnioną.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. Powiedział, co stanie się jesienią

— Wróciłam do muzyki i jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa. Zajęło mi to trochę czasu, bo zrobiłam sobie długą przerwę od tego tematu. Potrzebowałam jej na to, żeby poukładać sobie w życiu, w głowie, w sercu i mieć znowu siłę, żeby porywać tłumy. Teraz mam na nowo muzykę w sercu i myślę, że mogę spokojnie zapowiedzieć moim fanom, że niedługo zamykam się w studio i będę tworzyć. Już tworzę! — powiedziała.

Źródło: NCzas.com

(Visited 4 295 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Profesor Gut zdradził datę powrotu do normalności. Jeszcze trochę poczekamy [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here