Dorota „Doda” Rabczewska na instagramowym Q&A (pytania i odpowiedzi) postanowiła odnieść się do kwestii panującego lockdownu i epidemii koronawirusa. Piosenkarka wypowiedziała się niezwykle ostro o obostrzeniach sanitarnych.

Natomiast cała nadmuchana pandemia — oceniła Doda — wyolbrzymiana do niebotycznych wręcz rozmiarów, niszcząca ludzi, ich biznesy i ich zdrowie, bo wiele innych chorób jest spychanych na dalszy plan.

O wypowiedzi gwiazdy polskiej muzyki poinformowała wcześniej redakcja „Codziennej Gazety Muzycznej”.

Nie boję się, bo już miałam go dwa razy. Serio. Kochani, ja od początku mówiłam, że nie podważam istnienia wirusa. Natomiast cała nadmuchana pandemia wyolbrzymiana do niebotycznych wręcz rozmiarów, niszcząca ludzi, ich biznesy i ich zdrowie, bo wiele innych chorób jest spychanych na dalszy plan — podkreśliła.

I tylko ze względu na mniejszość cała większość musi cierpieć, bankrutować i niszczyć wszystko to, na co pracowała całymi latami, to jest dla mnie absurd. I oczywiście życzono mi tego Covida, że będę inaczej gadać, jak sama zachoruję. No, jakoś sama zachorowałam i inaczej nie gadałam — zaznaczyła w swojej wypowiedzi piosenkarka.

Przeczytaj również:  "Jest najlepszym teoretykiem". W takich słowach Wałęsa podsumował Tuska

Przeczytaj również: [VIDEO] Dania rezygnuje z AstraZeneca. Dyrektorka padła przed kamerami, gdy miała to ogłosić

Przeczytaj również: Szczerba ogłosił polowanie na „policyjnego bandytę” i się doigrał. Pomówiony policjant napisał mu parę mocnych słów

Źródło: Tysol

(Visited 7 102 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj