Strona główna Polska Skandal obyczajowy w Sejmie. Dobromir Sośnierz pokazał pulpit swojego komputera [+18]

Skandal obyczajowy w Sejmie. Dobromir Sośnierz pokazał pulpit swojego komputera [+18]

3 min czytania
0
0
13,985
Dobromir Sośnierz

Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz pokazał na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Kierowców pulpit swojego komputera. Wyśmiany przez internautów materiał wideo jest tylko dla dorosłych.

Według relacji dziennikarza Łukasza Zboralskiego, Dobromir Sośnierz na posiedzeniu zespołu miał przedstawić obecnemu tam urzędnikowi statystyki. Zamiast nich, na ścianie wyświetlona została roznegliżowana modelka.

— Skandal obyczajowy był też na Parlamentarnym Zespole ds. Obrony Kierowców. Poseł Sośnierz chciał urzędnikowi odpowiedzieć i pokazać dane, a pokazał pulpit komputera z panią z dużymi piersiami… bez stanika — napisał na Twitterze Zboralski.

— Poseł Dobromir Sośnierz chciał coś pokazać na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Kierowców. I pokazał pulpit komputera… Co za obciach — skwitował w kolejnym wpisie sekretarz tygodnika „Do Rzeczy”.

Przeczytaj również: Przyciśnięty Grodzki skompromitował się u niedowierzającej w jego słowa Moniki Olejnik. „Niech pani nie używa tego słowa”

Niektórzy internauci zbagatelizowali niewątpliwą wpadkę posła Konfederacji, lecz inni użytkownicy Twittera zwrócili uwagę na niepoważne zachowanie parlamentarzysty:

Jedni biorą tabletki inni mają fotki. Tak na poważnie : żenada. Co poseł robi w domu nie interesuje mnie ale publicznie niech się nie kompromituje, obojętnie z której opcji.

Przeczytaj również: Kidawa-Błońska skrzyczana przez staruszkę: „Nigdy w życiu!” Zaraz potem zakończono spotkanie

Określenie "libtard" nie wzięło się znikąd.

Gepostet von Pitupitu Xmas edition am Mittwoch, 11. März 2020

źródło: Twitter

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Aleksander Kwaśniewski narzeka na niską emeryturę: "Ta kwota nie daje elementarnego poczucia bezpieczeństwa"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kolejny popis Nitrasa. Wdał się w sprzeczkę z mieszkańcem Zgierza i nawał go „głupkiem”

Sławomir Nitras stał się ostatnio prawdziwą gwiazdą Internetu. Polityk tym razem wdał się …