W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie ze spotkania Andrzeja Dudy z wyborcami. W pewnym momencie do głowy państwa podszedł ojciec piątki dzieci. Chciał podziękować prezydentowi.

Łowicz był kolejnym przystankiem na trasie wyborczej Andrzeja Dudy. Podczas wiecu ubiegający się o reelekcję prezydent prosił mieszkańców, by ci pomogli mu realizować kolejne programy finansowe, służące poprawie życia Polaków oraz ich rodzin. Duda wyraźnie zapowiedział, że nie dopuści aby w przyszłości jakikolwiek program został cofnięty.

Po oficjalnym przemówieniu, z tłumu wyborców i sympatyków prezydenta, do głowy państwa przebił się mężczyzna w średnim wieku. Przedstawił się jako ojciec piątki dzieci pragnący wyrazić wdzięczność i podziękować prezydentowi za polepszenie standardu życia swojej rodziny, na które wpłynął program 500 plus.

— Panie prezydencie, chciałem panu podziękować za program 500 plus. Jestem ojcem piątki dzieci i gdyby nie pański rząd, to moja córka nie mogłaby studiować. Jest na trzecim roku studiów we Wrocławiu. Żaden rząd nie obchodził się moimi dziećmi, dziękuję — mówił wzruszony.

Chwilę potem Andrzej Duda uściskał dziękującego mu ojca.

Przeczytaj również: Mazurek zbeształ Grzegorza Schetynę i opozycję: „Nóż mi się w kieszeni otwiera!”

źródło: Twitter

 

(Visited 295 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Tusk potępia zanieczyszczanie rzek. Oto jak zareagował Trzaskowski [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj