Dlaczego w Sejmie jest ciepło? Posłanka Scheuring-Wielgus postanowiła udzielić odpowiedzi na to ważne pytanie. Jak stwierdziła, sprawa jest całkiem prosta. Wszystko dlatego, że wysokie temperatury lubi prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Posłanka Lewicy coraz częściej publikuje swoje transmisje na Facebooku, w których komentuje bieżące sytuacje społeczne i polityczne. Chce również podtrzymać kontakt ze swoimi wyborcami. Podczas jednego z ostatnich nagrań stwierdziła, że jest jej bardzo gorąco. Szybko jednak znalazła wyjaśnienie dla tego stanu rzeczy.

— Poczekajcie, ściągnę tylko ten kożuch, bo po prostu zaraz padnę. Jest mi tak gorąco. Tutaj w Sejmie krążą takie pogłoski, że dlatego jest tak ciepło, żeby było ciepło Kaczyńskiemu. Ponoć to zmarźlak — powiedziała Scheuring-Wielgus.

Zobacz również: Morawiecki apeluje: zapisujmy się na szczepienia online

To nie pierwszy raz, kiedy parlamentarzystka opowiadała o rzekomym utrzymywaniu wysokiej temperatury w Sejmie. Podobne teorie głosiła już kilka lat temu.

— Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego jest taka wysoka temperatura i znalazłam odpowiedź. W jednej z książek o Jarosławie Kaczyńskim jest —napisane, że Jarosław Kaczyński bardzo lubi temperaturę 26 stopni. I to przez niego my wszyscy cierpimy, ponieważ jest tam mega gorąco — w Sejmie — mówiła posłanka wtedy jeszcze posłanka Nowoczesnej.

Przeczytaj również:  Nie żyje Marcin Kudełka. Jego głos znała cała Polska

Zobacz również: Lublin: Otrzymała na Instagramie wiadomość o spadku. Przelała oszustom 16 tys. złotych

Prowadzący rozmowę nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał: — Czyli oni utrzymują w tym Sejmie specjalnie wysoką temperaturę dla Jarosława Kaczyńskiego? — dziwił się.

— To brzmi absurdalnie, ale wydaje mi się, że tak — tłumaczyła posłanka Nowoczesnej.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 416 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj