propolski.pl: Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan wpadła w szał i wyzwała Straż Graniczną: „K*rwa!!! Mordercy!!! Wciąż chcecie takiego rządu?”

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie niezwykle emocjonalną wiadomość pełną wulgaryzmów. Była ona skierowana pod adresem funkcjonariuszy Straży Granicznej. Gwiazda nazwała ich „mordercami”.

Celebrytka nawiązała również do tragedii w Pszczynie, mówiąc, że polski rząd „zezwala na śmierć kobiet zamiast na ich ratunek”. Dopełnieniem dramatycznego przekazu było mnóstwo wykrzykników oraz pytajników.

— K…!!!!!!!!!! K… !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k… „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! K…!!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! — napisała Kurdej-Szatan.

— Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? K… !!!!!!!! — wściekała się celebrytka.

Aktorka obwiniła także rząd za śmierć 30-letniej Izabeli pisząc: — I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!! — podsumowała.

Zwracam się do Was – do tych nielicznych którzy mają jeszcze Rozum i Godność Człowieka i których przykłady tak…

Opublikowany przez Cenzor Mikroblog Piątek, 5 listopada 2021

Stek bluzgów był komentarzem do nagrania opublikowanego przez celebrytkę. Kurdej-Szatan udostępniła fragment nagrania, które znalazła na instagramowym koncie Strajku Kobiet. Na filmie słychać było rozpaczliwy płacz dzieci i widać pograniczników, którzy próbowali zawrócić tę rodzinę na stronę Białoruską.

— Granica polsko-białoruska. Gdyby ktokolwiek miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości. Jeśli świat się kończy, to między innymi na tej granicy. Przerażająco blisko. Film, którego nie da się obejrzeć tak po prostu – i który trzeba spróbować obejrzeć. Moje ręce – piszącej te słowa – drżą. Płaczę. Słowa tracą znaczenie. Dlatego wybaczcie tak krótki komentarz: funkcjonariusze Straż Graniczna wykonujący rozkazy jak maszyny do wypychania to mordercy — pisano na profilu Strajku Kobiet.

Ostatecznie aktorka usunęła wulgarny wpis, by dodać kolejny:

Zobacz również: Donald Tusk postawił warunek pozostałym ugrupowaniom opozycyjnym. Hołownia zgasił go jednym memem

Zobacz również: Donald Tusk zaapelował do rządu: „Dostaniecie od nas wsparcie”

Źródło: pudelek.pl, wpolityce.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these