W ostatnich dniach media obiegły słowa aktorki Barbary Kurdej-Szatan, która we wpisie na Instagramie obraziła Straż Graniczną. Celebrytka występująca w reklamach sieci Play nazwała funkcjonariuszy „mordercami” oraz „maszynami bez serca bez mózgu bez NICZEGO”.

Z racji ogromnej medialnej burzy sieć telekomunikacyjna Play odcięła się od jej skandalicznej wypowiedzi.

— Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play — przekazała sieć Play.

Instagramowy profil aktorki obserwuje 1,4 mln internautów. To właśnie tam Kurdej-Szatan zamieściła nagranie udostępnione wcześniej przez Strajk Kobiet. Widać na nim, jak strażnicy graniczni nie pozwalają przedostać się grupie imigrantów, w tym płaczącym dzieciom, przez granicę polsko-białoruską. Celebrytka widząc ten obraz, po prostu wybuchła wściekłością.

— KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! — napisała Kurdej-Szatan.

Przeczytaj również:  Nie żyje dwóch polskich wspinaczy. Zostali porwani przez lawinę

Gdy jedna internautka zwróciła jej uwagę, otrzymała jedynie odpowiedź: „Wypier*j”.

Jeszcze niedawno aktorka w wywiadzie uskarżała się na hejt, jaki na nią spadł po opublikowaniu zdjęcia z wakacji na Zanzibarze. Widać na nim, jak kilkoro miejscowych dzieci zachwyca się jej drogim wózkiem dziecięcym. Internauci przypomnieli, że Kurdej-Szatan od wielu lat kojarzona jest z siecią telekomunikacyjną Play, widujemy ją również w filmach i serialach.

— Hej @Play_Polska. Mam u Was kilkanaście numerów i właśnie podpisałem nową umowę na cholernie długi okres 36 miesięcy. Nie chciałbym być dalej w sieci, której twarzą jest niejaka Kurdej Szatan. Ta osoba nie pasuje do porządnej firmy. To nie reklama to reklamacja! — napisał jeden z internautów.

— Mistrza olimpijskiego Mauricio Souzy wyrzucono za homofobię, wyrok był natychmiastowy, sponsor momentalnie rozwiązał umowę z mistrzem. A nasza Kurdej-Szatan dalej jest twarzą Playa, za plucie na Straż Graniczną firma już dawna powinna rozwiązać z nią umowę. Podwójne standardy — stwierdził ktoś inny.

— Szanowny Play, czy po tym chamskim, wulgarnym i zwyczajnie głupawym wyskoku pani Kurdej-Szatanowej będzie jakaś reakcja z Waszej strony? Jako wieloletnia Wasza klientka jestem oburzona postawą celebrytki będącej Waszą twarzą — czytamy wpis internautki na fanpage Play.

Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

Natomiast sama sieć Play zostawiła komentarz w tej sprawie w mediach społecznościowych.

— Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play. Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem — zapewniła sieć Play.

Zobacz również: Kukiz o Kaczyńskim: „On by mnie ściął w sekundę. Natomiast jako człowiek, to…”

Zobacz również: Kurdej-Szatan wpadła w szał i wyzwała Straż Graniczną: „K*rwa!!! Mordercy!!! Wciąż chcecie takiego rządu?”

Źródło: wirtualnemedia.pl, wprost.pl

(Visited 3 418 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj