propolski.pl: Coraz więcej osób dziękuje żołnierzom WOT

Coraz więcej pięknych gestów! Tak lokalni mieszkańcy dziękują żołnierzom WOT [WIDEO]

„Terytorialsi” opublikowali w mediach społecznościowych post wraz z dołączonym filmikiem. Na nagraniu widzimy, jak mieszkańcy lokalnych miejscowości wyrażają wdzięczność wobec żołnierzy za pełnioną służbę.

— Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo gestów solidarności od lokalnych mieszkańców. Służymy dla Was! — czytamy wpis na koncie na Twitterze.

Wraz z początkiem września rozpoczęto akcję „Silne Wsparcie”, która polega m.in. na wspieraniu mieszkańców terenów przy granicy z Białorusią, objętych stanem wyjątkowym.

Wojska Obrony Terytorialnej dokładają wszelkich starań, by zapewnić obywatelom bezpieczeństwo i należyty spokój. Prowadzą także infolinię 800 100 115. Pod tym numerem mieszkańcy mogą uzyskać niezbędne informacje oraz pomoc.

— Każdego dnia podczas operacji #SilneWsparcie otrzymujemy mnóstwo gestów solidarności od lokalnych mieszkańców. Służymy dla Was!
#Terytorialsi
#ZawszegoTowi #Zawszeblisko
#PolandHoldtheLine — napisali „Terytorialsi” na Twitterze.

Na nagraniu widać, jak mieszkańcy lokalnych miejscowości są bardzo wdzięczni żołnierzom, którzy strzegą porządku w okolicy przygranicznej.

Za odwagę i pełnioną służbę podziękował również szef MON Mariusz Błaszczak.

— Jednym z celów akcji @terytorialsi #SilneWsparcie jest wspieranie mieszkańców terenów przygranicznych objętych stanem wyjątkowym. Żołnierze WOT są cały czas na posterunku i cały czas gotowi do niesienia pomocy. Bardzo Wam za to dziękuję! — napisał minister.

Zobacz również: Joe Biden niezdolny do pełnienia funkcji? Amerykanie niepokoją się o zdrowie polityka

Zobacz również: Piotr Zelt obraził rzeczniczkę Straży Granicznej. Policja zrezygnowała ze współpracy z aktorem

Źródło: Twitter.com, TVP.Info

About the Author

One thought on “Coraz więcej pięknych gestów! Tak lokalni mieszkańcy dziękują żołnierzom WOT [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these