Szymon Hołownia podczas ostatniej konferencji prasowej podjął temat modernizacji polskiej armii oraz nowoczesnych strategii prowadzenia wojny. Lider Polski 2050 padł jednak ofiarą zmasowanej krytyki użytkowników mediów społecznościowych.

My dzisiaj mówił Szymon Hołownia tutaj chyba warto o tym powiedzieć, potrzebujemy armii, potrzebujemy sił zbrojnych, które będą rozumiały że chociaż czcimy pamięć bohaterów II wojny światowej, to już nie są czasy II wojny światowej wskazywał polityk.

— Dzisiaj się wojen nie wygrywa katiuszami i wojną partyzancką. Dzisiaj potrzebujemy nowoczesnych sił zbrojnych, które działają w ramach wielostronnych sojuszy, ale które też wiedzą, że ich głównym celem jest neutralizacja przeciwnika jeszcze zanim osiągnie granice Rzeczpospolitej Polskiej mówił Hołownia.

To wszystko da się zrobić tylko, jeśli zarządzanie siłami zbrojnymi znowu oprze się na nowoczesnej wiedzy, a przede wszystkim na szacunku dla żołnierza, na szacunku dla munduru apelował polityk.

Wejście w buty eksperta od sił zbrojnych nie przypadło jednak do gustu internautom.

Nakręcony omnibus.Tacy są najgorsi .Znając się na wszystkim nie znają się na niczym.

Co on pier*oli? Neutralizacja przeciwnika zanim osiągnie nasze granice to przecież http://agresja.To kogo będziemy neutralizować na jego własnym terenie, Ruskich?

Jego żona jest żołnierzem, pilotem bojowym. Więc myślę, że w tym przypadku wie o czym mówi.

On jest jednym z tych idiotów którzy gadają na każdy temat nie mając o żadnym z nich zielonego pojęcia. Jedyne na czy się zna to jak robić z siebie błazna.

Dzieciaki nie powinny zajmować się polityką. Puźniej mamy Klimasary, Jahiry i Szymka co by chciał neutralizować Rosję. Wiadereczko, grabki, siteczko i do piaskownicy babki klepać.

Przeczytaj również: 120. rocznica urodzin Witolda Pileckiego. Legendarny żołnierz do dzisiaj rozpala umysły milionów

Przeczytaj również: Rozmowa w RMF FM: „Czy potrafi pan szybko czytać?”. Tak ciętej riposty Mazurek dawno nie wypowiedział

https://twitter.com/copone1dak/status/1392871874951004164

źródło: Twitter

(Visited 12 539 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj