Doradca premiera Mateusza Morawieckiego w kwestii COVID-19 zaproponował w piątek, by wszyscy niezaszczepieni Polacy podlegali godzinie policyjnej oraz zakazowi przemieszczania się pomiędzy województwami. Prof. Miłosz Parczewski potwierdził swoim kontrowersyjnym pomysłem wcześniejsze teorie spiskowe.

Doradca premiera Mateusza Morawieckiego gościł w Radiu ZET, gdzie zaproponował drastyczne ograniczenia swobód obywatelskich dla niezaszczepionych Polaków. Parczewski jako członek Rady Medycznej podlega m.in. prof. Andrzejowi Horbanowi.

W środę minister zdrowia Adam Niedzielski przekonywał, że rząd nie przewiduje rozwiązania polegającego na segregacji sanitarnej. W opinii szefa resortu osoby zaszczepione nie powinny otrzymać łatwiejszego dostępu do kin, restauracji czy klubów.

Profesor w rozmowie z rozgłośnią przyznał, że nikogo w Polsce nie da się zmusić do zaszczepienia, ale można próbować skłonić do zmiany poprzez nałożenie konkretnych sankcji i ograniczeń.

Godzinę policyjną, a nawet wprowadzenie zakazu przemieszczania się między województwami dla osób, które nie chcą się szczepić mówił Miłosz Parczewski w rozmowie z Radiem ZET.

 Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych  dodał lekarz.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Przeczytaj również: „Co on pier*oli?”. Hołownia zmiażdżony przez internautów. Wypowiedział się o wojsku i II wojnie światowej

Przeczytaj również: 120. rocznica urodzin Witolda Pileckiego. Legendarny żołnierz do dzisiaj rozpala umysły milionów

źródło: Nczas

(Visited 1 940 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj