Wojciech Cejrowski podzielił się w mediach społecznościowych krótkim wideo, na którym przekazał, że udało mu się wygrać proces z władzami Gdańska. Chodzi o niedawną sprawę z 2019 r., kiedy znany podróżnik podpadł władzom Gdańska, które nasłały na niego Straż Miejską. Cejrowski chciał jedynie rozstawić stosik na Jarmarku Dominikańskim.

Podróżnik podczas Jarmarku Jagiellońskiego rozstawił niewielkie stoisko w Gdańsku. Próbował tam sprzedać swoje książki i rozmawiać z fanami — jednak szybko zostało to utrudnione. Cejrowski opublikował wówczas nagranie, na którym poinformował, że władze miasta „wyrzuciły go z jarmarku”.

— Stałem, ale przyszła władza. Gdańsk powiedział won! — mówił zawiedziony.

Jak się okazuje sprawa znalazła swój finał w sądzie i dopiero teraz dobiegła końca. Cejrowski potwierdził, że otrzymał już orzeczenie sądu i decyzję, z której wynika, że miał prawo rozstawić swój stosik i stać na ulicy Długiej, przez tyle czasu ile mu się podoba.

— Orzeczono, że mogę stać na ul. Długiej. Czyli ja wygrałem, a oni przegrali. Z wyroku wynika jasno, że mogę strać na Długiej. Animozje wobec mnie pani prezydent miasta Gdańsk nie mają znaczenia. Obywatel wygrał z władzą. Bardzo mnie to cieszy. W związku z tym mogę sobie tu stać — mówił tym razem wyraźnie zadowolony.

Zobacz również: Gowin wyprowadzi Porozumienie z rządu? „Będziemy dyskutować”

Zobacz również: Do sieci trafiły zaskakujące fotografie Kim Dzong Una. Co to za plama na jego głowie? [FOTO]

CEJROWSKI: WYGRAŁEM!

#Gdańsk RRRĄSIA Z CEJROWSKIM W TYM TYGODNIU w CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTĘ w godz. 9-18. GDZIE? Na ul. Długiej 43 – UWAGA! z wyjątkiem soboty 7 sierpnia – tego dnia przy Bramie Straganiarskiej od strony rzeki. ZAPRASZAMY! -Personel WC Ps. W przyszłym tygodniu (12-14 VIII) czwartek, piątek i sobota normalnie na ul. Długiej 43.

Opublikowany przez The Wojciecha Cejrowskiego Czwartek, 5 sierpnia 2021

źródło: wmeritum.pl

(Visited 442 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj