propolski.pl: Kim Dzong Un wprowadził przymusową żałobę

Do sieci trafiły zaskakujące fotografie Kim Dzong Una. Co to za plama na jego głowie? [FOTO]

Kim Dzong Un, przywódca Korei Północnej wciąż zaskakuje media i internautów swoimi ostatnimi poczynaniami. Wydaje się, że polityk jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci na świecie. Tym razem sławny dyktator został uwieczniony na niecodziennych fotografiach, które wzbudziły dodatkowe spekulacje.

Zagadkowe zdjęcia, które trafiły do sieci błyskawicznie wzbudziły zainteresowanie mediów. Mianowicie chodzi o plamę, która widnieje z tyłu głowy Kim Dzong Una.

Kim Dzong Un pojawił się z ciemną plamą z tyłu głowy podczas publicznych wystąpień w zeszłym tygodniu. Na niektórych zdjęciach plama zakryta jest opatrunkiem — napisano na Twitterze.

— Przyczyna lub charakter dużej, ciemnej plamki lub siniaka jest nieznana — dodali autorzy artykułu.

O tej kwestii napisał także New York Post podnosząc kolejne wątpliwości odnośnie zdrowia północnokoreańskiego przywódcy.

— Podczas jego poprzednich publicznych wystąpień na spotkaniu politbiura 29 czerwca i z muzykami 11 lipca tajemniczej plamy nie widziano — dodali dziennikarze serwisu powołując się na NK News.

Czym właściwie jest plama na głowie Kim Dzong Una? Raczej się tego nie dowiemy. Wszak Korea Północna stroni od przekazywania jakichkolwiek informacji dotyczących jej wodza.

Zobacz również: Brytyjski pastor postanowił zaprotestować w obronie pseudoekologów. To, co zrobił jest przerażające [WIDEO]

Zobacz również: Gowin wyprowadzi Porozumienie z rządu? „Będziemy dyskutować”

źródło: wmeritum.pl

About the Author

One thought on “Do sieci trafiły zaskakujące fotografie Kim Dzong Una. Co to za plama na jego głowie? [FOTO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these