Wojciech Cejrowski zaprasza wszystkich chętnych na VI Międzynarodowy Protest przeciw Przymusowi Szczepień, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 roku w Warszawie.

– Justyna Socha zaprasza na marsz. A skoro tak, to zapraszam i ja – napisał na swojej stronie Wojciech Cejrowski.

– Przeciw nam maszerują całe armie Złych – musimy więc maszerować i MY – dodał podróżnik.

Organizatorzy dodają, że wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie o godz. 12.00 na pl. Krasińskich.

– Rodzice w Polsce od 5 lat na początku czerwca żądają respektowania podstawowych praw, przechodząc ulicami Warszawy w wielotysięcznym marszu – napisano.

– Pod naciskiem urzędów państwowych od dawna wymuszana jest zgoda na podanie noworodkom, wcześniakom oraz małym dzieciom, szczepionek od pierwszych chwil życia. To na oddziałach noworodkowych i w poradniach pediatrycznych rodził się totalitaryzm – poinformowali organizatorzy.

Ponadto zwrócili uwagę, że „globalne plany odgórnego sterowania walki z pandemią przez WHO budzą obawy”.

Nawiązali w ten sposób do powstającego aktualnie globalnego traktatu pandemicznego WHO, którego założeniem jest, że „żaden rząd ani żadna instytucja nie są w stanie samodzielnie stawić czoła przyszłym pandemiom”. Wspomniany dokument ma zostać zaakceptowany w 2024 roku.

– Świat, w którym chcemy żyć to miejsce przyjazne, pełne miłości, życzliwości dla drugiego człowieka, gdzie naturalna odporność jest wspierana od pierwszych chwil życia. Nasz cel to wolność i zdrowie, pełna dobrowolność szczepień oraz poszanowanie prawa do wolnej i świadomej zgody. Wierzymy, że jest to możliwe, bo ludzi dobrej woli jest więcej – napisano.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski żołnierz udawał, że nie żyje. Po kilku sekundach uciekł w krzaki [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemiecki historyk jest zdania, że Niemcy powinny zapłacić Polsce reparacje

Źródła: stopnop.com.pl/cejrowski.com

(Visited 508 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj