Były doradca prezydenta RP Bronisława Komorowskiego poważnie podpadł internautom, atakując słownie Beatę Szydło. Krzysztof Król opublikował na Twitterze post ws. artykułu „Gazety Wyborczej”, jednak szybko go usunął. Jak to jednak w Internecie bywa, użytkownicy błyskawicznie wyłapali tę kwestię i nic nie uszło ich uwadze.

Jedna z internautek zamieściła link do artykułu „Gazety Wyborczej”, w którym widniała rozmowa z byłą ambasador Polski w Izraelu. Czego dotyczył wywiad? Okazuje się, że byłej premier Beaty Szydło, którą spotkał niedawno zaszczyt zostania członkiem Rady Muzeum Auschwitz-Birkenau.

— Wiem, że Beata Szydło od dawna chciała zastąpić Piotra Cywińskiego na stanowisku dyrektora Muzeum Auschwitz-Birkenau — mówiła była ambasador Agnieszka Magdziak-Miszewska.

Zobacz również: Górniak ostro o obecnej sytuacji: „To rodzaj hipnozy, która miała uśpić czujność”

W obliczu tych słów nie mógł milczeć były doradca prezydenta RP Bronisław Komorowski — Krzysztof Król. Jego wpis został odebrany jako wyjątkowo skandaliczny.

— Może Szydło chciała zdobyć kompetencje zarządzania obozem koncentracyjnym. Ludzie PiS są dużą niewiadomą — napisał Król, jednak szybko zdecydował się usunąć swój wpis. Zanim tak się stało, wielu użytkowników wyraziło swoje oburzenie.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Zobacz również: Dr Martyka: „Nakaz stosowania maseczek służy wyłącznie zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa”

Źródło: wPolityce.pl

(Visited 672 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj