Doktor Zbigniew Martyka skrytykował obowiązek noszenia maseczek. Zdaniem lekarza nakaz ten jest bardzo szkodliwy i służy „wyłącznie zniewalaniu i zastraszaniu społeczeństwa”. Ponadto podkreślił, że maski są naprawdę szkodliwe, a Polacy noszą je jedynie ze strachu. Dodał, że od dłuższego już czasu karmieni jesteśmy kłamstwami i wierzymy w narrację rządu.

— Od miesięcy staram się prostować kłamstwa, jakimi jesteśmy karmieni. Wielokrotnie (także dzisiaj) byłem świadkiem omdleń ludzi, którzy pomimo autentycznych zaburzeń oddychania, ze strachu przed ewentualnym mandatem, noszą te nieszczęsne maski. Maski wpływające bardzo niekorzystnie na ogólny stan zdrowia, a nie wpływające w żadnym stopniu na ograniczenie transmisji wirusa — stwierdził doktor.

Zobacz również: Lech Wałęsa szuka pracy przez Internet. Były prezydent podał oczekiwania finansowe

Dr Martyka uświadomił, że istnieje ponad 100 publikacji naukowych, które potwierdzają, że noszenie masek jest absurdalne.

— Bardzo na czasie jest stwierdzenie, które usłyszałem niedawno: Jeśli „autorytety” oficjalnie twierdzą, że na dworze świeci słońce, to do tego stopnia nie można mieć do nich zaufania, że czym prędzej należy wyjść na dwór i samemu przekonać się, czy tak jest naprawdę — napisał dr Martyka.

Przeczytaj również:  Robert Winnicki nie ma złudzeń: Tej branży grozi totalna plajta [WIDEO]

Źródło: patnarhei24.com

(Visited 1 141 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj