Burmistrz Londynu Sadiq Khan był jednym z gości Campusu Polska Przyszłości na olsztyńskim Kortowie. Wydarzenie rozpoczęło się 27 sierpnia i potrwa do 2 września. Adresowane jest głównie do najmłodszego elektoratu Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy.

Wśród gości znalazł się burmistrz Londynu Sadiq Khan:

Centralny rząd w Polsce chce odebrać władzę Warszawie i prezydentowi Warszawy, dlatego, ze zdają sobie sprawę z tego, że Rafał Trzaskowski jest bardzo popularnym politykiem, a jednocześnie jest po przeciwnej stronie sceny politycznej grzmiał Khan podczas Campusu Polska Przyszłości.

Jeżeli mieszkacie w Warszawie, albo w innych częściach kraju, musicie mieć świadomość, ze teraz władza centralna atakuje Rafała i Warszawę, ale to jest pierwszy krok, bo później przyjdą po was ostrzegał burmistrz Londynu.

Partnerem Campusu Polska jest między innymi niemiecka Fundacja Adenauera. Patronem i inicjatorem inicjatywy jest prezydent Warszawy i jego ruch Wspólna Polska.

Wśród polskich gości w wydarzeniu uczestniczą m.in.: lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, marszałek Senatu Tomasz Grodzki, eurodeputowany PO Radosław Sikorski wraz z żoną dziennikarką Anne Applebaum i były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Na imprezie wystąpi także lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Co ciekawe, udziału odmówił natomiast lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Przeczytaj również: Deklaracja Tuska w sprawie związków partnerskich. Lewicy i tak za mało. Dociśnięty przez publiczność udzielił jednoznacznej odpowiedzi

Przeczytaj również: Maciej Stuhr poucza jak postępować z uchodźcami. – Pan Jezus przychodzi do nas i mówi „sprawdzam”

źródło: Tysol

(Visited 587 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj