propolski.pl: Budka wrzucił zdjęcie urodzinowego tortu

Budka wrzucił zdjęcie urodzinowego tortu i wywołał polityczną burzę. Ten napis…

Przewodniczący PO Borys Budka obchodził w czwartek 43. urodziny i pochwalił się zdjęciem urodzinowego tortu. Fotografia wywołała jednak olbrzymie kontrowersje…a raczej liczba świeczek, na którą zwrócili uwagę internauci i niektórzy politycy.

— 8 świeczek dla ośmiolatka. A mały Borysek cieszy się jak dziecko — tak urodzinowy wpis Borysa Budki ocenił wiceszef MSWiA Maciej Wąsik.

Zobacz również: Lublin: Otrzymała na Instagramie wiadomość o spadku. Przelała oszustom 16 tys. złotych

— Lider opozycji! Te pajace oburzają się, gdy czasami ktoś powie im dosadnie jakimi są klaunami — dodał europoseł PiS Joachim Brudziński.

— Wyobrażacie sobie takie wulgarne zachowanie w wykonaniu Premiera Mateusza Morawskiego? Nie? No właśnie dlatego on jest szefem rządu, a Borys Budka nie jest nawet szefem opozycji — napisał Patryk Osowski z TVP.

Zobacz również: Marzena Kipiel-Sztuka przyznała się do choroby: „Połowę dnia przesypiam”

Lider PO z chęcią pochwalił się zdjęciem tortu, jaki przygotowali jego koledzy i współpracownicy. Po publikacji wpisu zwrócono jednak uwagę na „zadziwiający układ świeczek”, który nawiązywał do symbolu ośmiu gwiazd interpretowanego jako hasło „jeb*ć PiS”. Słowa te pojawiały się także bardzo często na protestach Strajku Kobiet, jako wyraz wyjątkowego niezadowolenia z obecnej władzy.

Pod wpisem znalazło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci złożyli politykowi PO serdeczne życzenia: oprócz zdrowia i pomyślności, także górowania nad PiS. „Wszystkiego co najlepsze spełnienia marzeń i dużo zdrowia” — przekazała posłanka KO Iwona Hartwich.

Taka sytuacja 🤗 Zadziwiający układ świeczek, który przygotowali moi współpracownicy 😉

Opublikowany przez Borysa Budkę Czwartek, 11 marca 2021

źródło: wmeritum.pl, dziennik.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these