Lider PO Borys Budka gościł na antenie Polsat News. Prowadzący program Piotr Witwicki zapytał przewodniczącego Platformy o program Rafała Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej wciąż zwleka z jego prezentacją.

Budka zapytany został o to, dlaczego Rafał Trzaskowski nadal nie przedstawił pełnego programu wyborczego, z którym rzekomo startuje do wyborów. W przeciwieństwie do pozostałych kandydatów, tylko prezydent Warszawy nie podzielił się z wyborcami szczegółowymi informacjami na temat tego, na co tak właściwie będą zmuszeni w niedzielę zagłosować.

– Nie wybieramy dziś premiera Rzeczpospolitej, nie wybieramy partii, która będzie wprowadzać określony program, wybieramy głowę państwa, która ma określone kompetencje. W ramach tych kompetencji Rafał Trzaskowski pokazuje określone bloki, którymi jako prezydent będzie się zajmował – argumentował przewodniczący PO.

Przeczytaj również: Tomasz Adamek wyjawił, na kogo odda głos w wyborach prezydenckich: „To jest przecież chore i to trzeba zmienić”

źródło: Polsat News

(Visited 225 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nie żyje gwiazda "Big Brothera". Odeszła bardzo młodo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj