Strona główna Polska Budka został zapytany przez dziennikarza o program Trzaskowskiego. Odpowiedź rozbroiła

Budka został zapytany przez dziennikarza o program Trzaskowskiego. Odpowiedź rozbroiła

2 min czytania
0
2
10,036
Budka

Lider PO Borys Budka gościł na antenie Polsat News. Prowadzący program Piotr Witwicki zapytał przewodniczącego Platformy o program Rafała Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej wciąż zwleka z jego prezentacją.

Budka zapytany został o to, dlaczego Rafał Trzaskowski nadal nie przedstawił pełnego programu wyborczego, z którym rzekomo startuje do wyborów. W przeciwieństwie do pozostałych kandydatów, tylko prezydent Warszawy nie podzielił się z wyborcami szczegółowymi informacjami na temat tego, na co tak właściwie będą zmuszeni w niedzielę zagłosować.

– Nie wybieramy dziś premiera Rzeczpospolitej, nie wybieramy partii, która będzie wprowadzać określony program, wybieramy głowę państwa, która ma określone kompetencje. W ramach tych kompetencji Rafał Trzaskowski pokazuje określone bloki, którymi jako prezydent będzie się zajmował – argumentował przewodniczący PO.

Przeczytaj również: Tomasz Adamek wyjawił, na kogo odda głos w wyborach prezydenckich: „To jest przecież chore i to trzeba zmienić”

źródło: Polsat News

Reakcja
16
Przeczytaj również:  Kosiniak-Kamysz uderza w PO. Padły mocne słowa
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Jackowski ostrzega prezydenta Dudę: „Powinien bardzo na siebie uważać”

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, jasnowidz Jackowski skomentował zwycięstw…