Lider PO Borys Budka został zapytany przez telewizję TVN24 o słowa senatora PO Antoniego Mężydło, który określił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego „skarbem”, który „cieszy się ogromną popularnością i jest pewną szansą dla Polski”.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka zapewnił i uspokoił, że jest z Rafałem Trzaskowskim w dobrych stosunkach.

Z Rafałem Trzaskowskim potrafimy dobrze współpracować odpowiedział lider PO, dodając również, że pomimo piastowanej funkcji i pozycji jako szef partii potrafi grać zespołowo.

Polityk został poproszony o odniesienie się do słów senatora PO Antoniego Mężydło, który ocenił, że „prezydent Warszawy jest bardziej doświadczonym politykiem niż obecny szef partii”.

Kiedyś za takie słowa być może wylatywało się z Platformy Obywatelskiej. Dzisiaj każde takie słowo biorę do serca i jeszcze ciężej pracujemy przekonywał Budka.  Dzisiaj było widać, że każdy, kto próbuje gdzieś wbić klin pomiędzy nas tak naprawdę nie zna rzeczywistości zaznaczył.

 Jako lider PO jestem obowiązany do tego, by zbudować taką konstrukcję, która pozwoli wygrać wybory wyjaśnił następnie w rozmowie z TVN24.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej chwalił Trzaskowskiego:

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

—Pokazywał wielokrotnie, że jest symbolem dobrych zmian w samorządzie, osobą, która liczy się w środowisku samorządowym. Uzyskał wielkie zaufanie Polaków i dzisiejsze wydarzenie pokazuje, że potrafimy dobrze ze sobą współpracować. Pokazuje również, że właśnie na współpracy powinno się opierać to, co najważniejsze: przyszłość Polski powiedział szef Platformy.

Przeczytaj również: Szczepionki na COVID-19. Wicekanclerz Niemiec krzyczał i klął na posiedzeniu: „To gó*no!”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 578 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj