propolski.pl: Biedroń zdradził opozycję? Część pomysłów Polskiego Ładu mu się podoba

Biedroń zdradził opozycję? Część pomysłów Polskiego Ładu mu się podoba

Robert Biedroń postanowił skomentować Polski Ład. Zdaniem lidera Wiosny należy krytykować złe postulaty, ale również doceniać te dobre dla polskich obywateli.

Polski Ład to projekt, który wyznaczy kierunek Polski na najbliższe lata. Z tego powodu jest to przedsięwzięcie szeroko komentowane przez polityków. Głos zabrał również Robert Biedroń.

— Będziemy popierać to, co dobre, i krytykować, oczekiwać poprawy tego, co złe — wyjaśnił polityk.

— To dzisiaj tylko kolejne slajdy (premiera Mateusza) Morawieckiego, to dzisiaj kolejne obietnice, które nie mają pokrycia ani w złocie, ani w złotówkach, ani w euro, ale my – jako odpowiedzialna opozycja – mówimy: sprawdzam, chcemy rozmawiać, będziemy wspierać, bo tego wymaga dzisiaj racja stanu — dodał Biedroń.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

— Totalna opozycja płaci dzisiaj ogromną cenę za swoją nieodpowiedzialność sprzed kilkunastu dni. My jesteśmy opozycją krytyczną. My jesteśmy opozycją, która w momencie próby staje na wysokości zadania i wspiera to, co dobre i potępia to, co złe — podkreślił lider Wiosny.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

— Będziemy wspierali rządzących w zakresie zrównoważonego rozwoju małych miast i miasteczek, ale znów pamiętając, że brakuje pomysłu na zrównoważony transport — podsumował Biedroń.

Źródło: NCzas

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these