Kryzys na granicy polsko-białoruskiej stale przybiera na sile. Służby każdego dnia zmagają się z problemami i muszą odpierać ataki agresywnych migrantów.

MON opublikowało kolejne nagranie, na którym zarejestrowano efekty niszczenia ogrodzenia na polsko-białoruskiej granicy. Do próby zniszczenia zabezpieczeń i przedarcia się do Polski doszło w Mielniku.

Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy staje się coraz trudniejsza ze względu na warunki atmosferyczne. Migranci, którzy tracą cierpliwość, przestają kontrolować swoje zachowanie i stają się coraz bardziej agresywni.

Służby reżimu Aleksandra Łukaszenki dokładają wszelkich starań, by sforsować ogrodzenie na polsko-białoruskiej granicy. Tym razem awantura miała miejsce w Mielniku.

— Białoruskie służby niemal każdej nocy uszkadzają ogrodzenie na granicy, by umożliwić migrantom nielegalne przejście na polską stronę. Dziś do takiej próby doszło w Mielniku. Polskie służby zatrzymały 33 migrantów, którzy próbowali nielegalnie przekroczyć granicę — czytamy w mediach społecznościowych.

Straż Graniczna przekazała, że w ciągu ostatniej doby 92 osoby próbowały nielegalnie wtargnąć na terytorium RP.

Zobacz również: Słowackie wojsko na terenie Polski. Pojawiły się nagrania [WIDEO]

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

Zobacz również: Roman Giertych opublikował wstrętny wpis. Internauci nie kryją oburzenia: „To skandaliczne, co Pan napisał”

Źródło: Twitter.com, DoRzeczy.pl

(Visited 351 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj