Poseł Jakub Kulesza w krytycznym tonie odniósł się do wypowiedzi i postępowania ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Poseł Konfederacji w pewnej chwili przyznał, że szef resortu zdrowia „powinien pójść siedzieć”.

Jakub Kulesza, który był gościem w Polsat News, skomentował niektóre działania podejmowane przez rządy innych państw.

— Takie kraje jak Australia wykluczyły się z grona państw cywilizowanych, wprowadzając przymus szczepień, kary za ich brak, areszty domowe i tak dalej. To nie są rozwiązania ani które należą do sfery cywilizacji, ani które są skuteczne — mówił prawicowy poseł.

— Przykładem jest Portugalia, która ma najwyższy poziom wyszczepienia, a pomimo to i tak boryka się z epidemią wirusa SARS-CoV-2. A właśnie zrezygnowała z paszportów covidowych. Można powiedzieć, że wy jesteście 100 lat za rzekomo cywilizowanymi krajami — kontynuował parlamentarzysta.

Kulesza nawiązał także do wcześniejszej wypowiedzi ministra Niedzielskiego, który przyznał, że obostrzenia są mało skutecznym sposobem na ograniczanie pandemii.

— Minister Niedzielski po roku obudził się, że obostrzenia nie działają. Gdyby posłuchał Konfederacji, która rok temu mówiła, że lockdown, zamykanie lasów, zamykanie restauracji, niszczenie całego życia społeczno-gospodarczego nie ma sensu, to dzisiaj być może nie borykalibyśmy się z recesją, ogromną inflacją, problemami gospodarczymi, brakiem pracy dla wielu Polaków, zwolnieniami, szalejącymi cenami — stwierdził poseł Konfederacji.

— Najważniejsze są kłamstwa ministra Niedzielskiego. Ministerstwo Zdrowia wydało niesamowite pieniądze na kampanię, mówiąc, że spośród umierających na CO****** jest tylko 1 proc. zaszczepionych. Prawda jest taka, że obecnie jest to już ponad 30 procent, a w grupie zarażonych to ponad 40 procent. Za same te kłamstwa minister Niedzielski powinien pójść siedzieć — wyjaśnił polityk.

Niedzielski przyznaje, że lockdown nie działa! Korwin-Mikke: Winni pójdą siedzieć!

Janusz Korwin-Mikke: Minister Niedzielski przyznał, że zeszłoroczny lockdown nie miał żadnego sensu. Oczywiście przyznanie się do winy może być potraktowane jako okoliczność łagodząca wyrok, ale nie uniewinniająca! W wolnej Polsce wszyscy winni przestępstw CoViDowych pójdą siedzieć na długie lata!

Opublikowany przez Konfederacja Sobota, 27 listopada 2021

Zobacz również: Słowackie wojsko na terenie Polski. Pojawiły się nagrania [WIDEO]

Zobacz również: Białoruskie służby próbowały zniszczyć ogrodzenie na granicy. MON udostępniło nagranie [WIDEO]

Źródło: msn.com.pl, DoRzeczy.pl, wmeritum.pl

(Visited 1 416 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj