propolski.pl: Giertych opublikował wstrętny wpis

Roman Giertych opublikował wstrętny wpis. Internauci nie kryją oburzenia: „To skandaliczne, co Pan napisał”

Mecenas Roman Giertych skomentował na Twitterze zdjęcie, które opublikował portal Dzieje.pl. Widać na nim, jak przedstawiciele Wojska Polskiego przywitali samolot CASA, który przyleciał do Polski wraz z delegacją, przywożąc szczątki Mochnackiego.

— Ale w witaniu trumien to trzeba przyznać, że PiS jest najlepszy — napisał Roman Giertych. Pod jego wpisem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Internauci nie mieli litości dla adwokata.

— Wrócił bohater po 190 latach i takim wpisem powitany przez byłego wicepremiera rządu RP! Na pogrzebie było PSL na czele z marszałkiem Zgorzelskim, była Konfederacja, ale nikogo z PO, z miasta, za którego wolność bił się i rany odniósł Mochnacki też brak prezydenta… — czytamy.

— Swoich przeciwników, czy wrogów można nienawidzić, ale dobrze byłoby wiedzieć, że jednak jest jakaś nieprzekraczalna granicą, której człowiek o elementarnej wrażliwości i kulturze nie przekroczy. Jak widać Pan do nich nie należy — pada kolejny komentarz.

— To skandaliczne, co Pan napisał. A przed laty walczył Pan o sprowadzenie prochów gen. Maczka do PL. Jak perspektywa się zmienia… — podsumował zachowanie Giertycha inny internauta.

Zobacz również: Nowe nagranie z Martą Lempart podbija sieć: „Ma Pani wiadro, za darmo nie będę robiła” [WIDEO]

Zobacz również: BMW staranowało 10 samochodów. Kierowca miał 2,5 promila [WIDEO]

Źródło: Twitter.com, wpolityce.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these