Wraz z początkiem września bieżącego roku Beata Kozidrak została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dzisiaj media obiegł wyrok, który wydano w sprawie piosenkarki.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa uznał wokalistkę winną prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu. Z kary nie jest zadowolona prokuratura, która już zapowiedziała sprzeciw w tej sprawie.

Beata Kozidrak z pewnością należy do grona niezwykle popularnych piosenkarek. Jest współzałożycielką i wokalistką zespołu Bajm, za którego sprawą zyskała największą popularność.

Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów skazał znaną gwiazdę na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac społecznych w wymiarze 20 godzin, a także nałożył na nią zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres pięciu lat.

— Orzeczenie zapadło 29 października 2021 roku. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa uznał Beatę K. winną zarzucanych czynów i skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w wymiarze 20 godzin oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres pięciu lat — powiedziała Beata Adamczyk-Łabuda, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sąd zobowiązał Beatę Kozidrak do zapłacenia 10 tys. złotych dla Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Wyrok, który zapadł, nie jest prawomocny.

Przeczytaj również:  Dramat na Podlasiu. Zginęło 3,5-letnie dziecko

— Prokuratura złoży sprzeciw od wydanego wyroku. W ocenie oskarżyciela publicznego orzeczona wobec oskarżonej kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu – stanu nietrzeźwości, jak też stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które swoim zachowaniem wywołała oskarżona — wyjaśniła Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz również: Tusk przemówił do europejskich przywódców. Apeluje o solidarność z Polską i Litwą w obliczu kryzysu na granicy z Białorusią

Zobacz również: Maja Ostaszewska chce pomóc migrantom: Nikt nie zasługuje na to by umierać w lesie

Źródło: YouTube.com, rmf24.pl, onet.pl

(Visited 794 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj